ممکن است که Apple Pay در پاییز پا به کانادا بگذارد

ممکن است که Apple Pay در پاییز پا به کانادا بگذارد
  • 1394/1/29
  • مبين
  • 0

چند ماه گذشته شرکت اپل ویژگی جدیدی برای پرداخت را با نام Apple Pay معرفی و راه اندازی کرد که با سیستم NFC کار می کند. در ابتدا فروشندگان عمده نسبتا به آن بی اعتماد بودند اما رشد این سرویس در ایالات متحده آمریکا با سرعت انجام شد و هم اکنون در حال رشد است.

این موفقیت مربوط به تلاش خسته گی ناپذیر شرکت اپل برای این سرویس است. بین المللی کردن Apple Pay از دیگر حرکت های آینده اپل است که در حال حاضر روی آن مشغول به کار می باشد البته بازارهای کاندا و چین در اولویت قرار دارند.

گزارش جدید منتشر شده اعلام می دارد که سرویس Apple Pay در کشور همسایه یعنی کانادا راه اندازی خواهد شد. اما هنوز برخی سخت گیری ها در مذاکره وجود دارد. اپل اکنون در حال مذاکرات با شش باند بزرگ کانادا که شامل بانک سلطنتی کانادا ، بانک تورنتو دومینیون، بانک نوا اسکوشیا، بانک مونترال و بانک مرکزی کانادا می باشد. بین آن ها حدود ۹۰% از تماما حساب های بانکی فروشنده ها را دارند بانبراین یک معامله خوب برای اپل است و فرصت خوبی برای دیده شدن در سرویس پرداخت از سوی مشتریان است.

gsmarena_002 (1)

گزارشات و مذاکرات انجام شده نشان می دهد که تا پاییز سال جاری نیز این سرویس در کانادا راه اندازه خواهد شد و انتظار می رود که با استقبال خوبی رو به رو شود. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [engadget]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *