متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اولین اپل واچ تحویل داده شده در استرالیا

12345 (بدون نظر)
Loading...
125

برای کسانی که در ایالات متحده آمریکا هستند تحویل اپل واچ آغاز نشده است. اما با فرا رسیدن ۲۴ آوریل یا ۴ اردیبهشت کشورهایی از جمله استرالیا بسیار خوش شانس هستند چراکه برخی از خریداران ساعت هوشمند پیش خرید شده اپل را دریافت کرده اند.

تصویر منتشر شده اولین اپل واچ را نشان می دهد که به دست خریدار رسیده است. قطعا اکنون همه مشتریان به یک اندازه هیجان زده هستند. این تصویر در اینستاگرام منتشر شده و عنوان آن هم “real life” یا زندگی واقعی است که درجه خاصی به اپل می دهد.

Apple Watch

اکنون استرالیا اولین کشوری است که تحویل دادن اپل واچ به کاربران در آن شروع شده است. اما انتظار می رود که کشورهایی مانند هنگ کنگ، چین و ژاپن رد زمان کوتاهی خرید های خود را دریافت کنند و پس از آن فرانسه، آلمان، و انگلیس اپل واچ را دریافت خواهند کرد. ۲۴ آوریل برای کشورهای اروپایی روز مهمی است چراکه تحویل دستگاه های خریداری شده در آن به کاربران تحویل داده می شود البته فرا رسیدن این تاریخ در کشورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد.

منبع: [ubergizmo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. sadeghi می‌گوید

    that sounds great

  2. اولین اپل واچ تحویل داده شده در استرالیا | عمران یار

    […] اولین اپل واچ تحویل داده شده در استرالیا اولین بار در مجله اینترنتی گویا آی‌تی پدیدار […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای کسانی که در ایالات متحده آمریکا هستند تحویل اپل واچ آغاز نشده است. اما با فرا رسیدن ۲۴ آوریل یا ۴ اردیبهشت کشورهایی از […]