Google Keep کار های روزانه را به شما گوشزد می کند [Android Wear]

Google Keep کار های روزانه را به شما گوشزد می کند [Android Wear]
  • 1394/2/4
  • علی رضاپور
  • 0

Google Keep یکی از نخستین نرم افزار های مخصوص ساعت های هوشمند اندروید یا به عبارتی دیگر Android Wear می باشد. البته نرم افزار های دیگری برای ساعت های هوشمند اندروید Android Wear وجود داشته اند که کار های روزانه را برای شما یادآوری کنند. Google برای عقب نماندن از بقیه ی رقبای خود، قابلیت گوشزد کردن کار های روزانه را به Google Keep اضافه کرد.

این ویژگی برای کاربران بسیار کاربردی و مفید واقع می شود. به عبارتی دیگر لحظاتی برای هر کسی پیش آمده است که کاری را در دستگاهش ذخیره کرده تا در زمان لازم، به او یاد آوری کند اما اگر این یاد آوری فقط بر روی صفحه نمایش باشد آن چنان هم کاربردی نخواهد بود به همین خاطر Google یک سیستم صوتی را در Google Keep تعبیه کرده است که متن مورد نظر را برای شما با صدای بلند می خواند. همچنین لازم به ذکر است که نرم افزار یاد شده دارای سیستم شنیداری دقیقی نیز می باشد. صفحه نمایش ساعت های هوشمند Android Wear آن چنان کوچک اند که دیگر جایی برای قرار دادن کیبورد نخواهد بود. به همنی دلیل Google Keep دارای یک سیستم شنیداری دقیق ایت که دستورات صوتی را به نرم افزار منتقل و اجرا کند.

۸۱۴b4502-1406-4661-afb0-81b7cdbe520b-620x372

با وجود آخرین بروز رسانی Google Keep ، می توانید تلفن همراهتان را در جیب خود بگذارید و با Google Keep به کار های روزانه خود بپردازید. برای دسترسی به کار های روزانه و تغییر آن ها در ساعت هوشمند، کافی است که بگوئید: OK Google , open Keep. همچنین لازم به ذکر است که برای ایجاد یک کار جدید باید بگوئید: Ok Google , take a note. پس از آن می توانید کار خود را به صورت صوتی به ساعت خود بگوئید. گفتن زمان یاد آوری نیز الزامی است. ساعت هوشمند صدای شما را به کد تبدیل می کند و در زمان مورد نیاز به شما یاد آوری خواهد کرد.

اگر روی ساعت هوشمندتان Google Keep نصب باشد، به طور خودکار بروز رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است که این نرم افزار بر روی سایت Google Play Store موجود می باشد.

[منبع: UberGizmo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *