متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Microsoft Edge ، نام جدید پروژه اسپارتان

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

بیشتر ما با اینترنت اکسپلورر خاطره داریم. این مرورگر که به نوعی  جز اولین مرورگرهایی بود که کاربران ویندوز با آن کار کردند برای بسیاری از افراد نماد اینترنت و فضای مجازی است.

همه ما یادمان می آید که با آمدن مرورگرهای دیگری مثل فایرفاکس ، کروم و … دیگر این مرورگر نوستالژیک، بین کاربران طرفداری ندارد. کم کم حفره های امنیتی و مشکلات اینترنت اکسپلورر آشکار شد. کاربران که دیگر حرفه ای شده بودند، این مرورگر را برای وب گردی قبول نداشتند . اکنون اینترنت اکسپلورر به پایان تراژیک خودش رسیده است چرا که مایکروسافت رسما اینترنت اکسپلورر را کنار گذاشته و قرار است در گجت های جدید خود از مرورگر Microsoft Edge استفاده کند .

Logo

هم چنین مایکروسافت برنامه ریزی کرده است که اج را مرورگر پیش فرض ویندوز ۱۰  قرار دهد .  جانشین جدید اینترنت اکسپلورر قابلیت های زیادی دارد از جمله اینکه کاربران می توانند تمام افزونه های گوگل کروم را با اندکی تغییرات در اج ببینند و از آن ها استفاده کنند و قادر است با دستیار صوتی ویندوز ارتباط برقرار کند .مرورگر Edge  قرار است در گوشی های هوشمند ، کامپیوترها و تبلت ها مورد استفاده قرار گیرد .

با معرفی این مرورگر جدید، اینترنت اکسپلورر به تاریخ می پیوندد ، گرچه خیلی وقت بود که این مرورگر فراموش شده بود .

منبع: [venturebeat]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر ما با اینترنت اکسپولرر خاطره داریم. این مرورگر که به نوعی جز اولین مرورگرهایی بود که کاربران ویندوز با آن کار کردند برای بسیاری از افراد نماد اینترنت و فضای مجازی است.