فلیکر آپدیت اپلیکیشن موبایل خود را با ویژگی های جدید منتشر کرد

فلیکر آپدیت اپلیکیشن موبایل خود را با ویژگی های جدید منتشر کرد
  • 1394/2/18
  • مبين
  • 0

فلیکر یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های اشتراک گذاری تصویر و ویدیو است. این سرویس توسط شرکت ludicorp در سال ۲۰۰۴ ایجاد شد و در سال ۲۰۰۵ توسط یاهو خریداری شد. این سایت به مرور به یک شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس تبدیل شده است. شرکت یاهو در سال ۲۰۱۱ گزارش داد که فیلکر در مجموع ۵۱ میلیون عضو ثابت و ۸۰ میلیون بازدید کننده دارد و تا سال گفته شده ۶ میلیارد تصویر را در خود جای داده بود.

از ویژگی های منحصر به فرد این سرویس می توان به ایجاد تعداد نامحدودی از حساب کاربری با یک دستگاه اشاره کرد. اپلیکیشن این سرویس برای سه پلتفرم اندروید iOS و ویندوز فون در درسترس قرار دارد.

فلیکر امروز نسخه ۴٫۰ از اپلیکیشن خود را برای اندروید و iOS منتشر کرد. اپلیکیشن به روز شده از ویژگی های طراحی واحد فلیکر بهره می برد که کاربران همان تجربه دستگاه های مختلف را در استفاده از این سرویس اشتراک و ذخیره سازی تصویر استفاده کنند.

این به روزرسانی جدید برخی ویژگی هیا جدید را برای کاربران به ارمغان آورده است که امکان ویرایش و ذخیره تصاویر و ویدئوها را در هر زمان آسان تر می کند. لازم به ذکر است که امکان ویرایش تصاویر در خود اپلیکیشن تاثیری بر روی فایل اصلی نمی گذارد.

flickr-photo-

Auto-Uploadr یا آپلود خودکار از ویژگی های جدید است که به صورت خودکار از تصاویر و فیلم های شما تا سقف ۱۰۰۰ گیگابایت نسخه پشتیبان یا بک آپ تهیه می کند و به روش سیستم ذخیره سازی ابری عمل می کند که همه کاربران فلیک قادر به استفاده از این ویژگی هستند. این سیستم هیه پشتیبان روی هر دستگاهی امکان پذیر است. کاربران لازم نیست که نگران کپی شدن محتوای چند رسانه ای خود باشند چراکه هیچ تصویر یا ویدئویی دوبار ارسال نمی شود.

ابزار ویرایشی دوربین به نسخه اندروید و iOS این اپلیکیشن اضافه شده است و کاربران می توانند تصاویر خود را با حرکات اسان انتخاب و مدیریت کنند. نسخه ۴٫۰ اپلیکیشن فلیکر به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم روی دوربین تصاویر خود را بدون تاثیر بر فایل اصلی ویرایش کنند. همچنین گزینه های فیلتر جدید و بسیاری برای کاربران ارائه شده است.

این اپلیکیشن نیز از ویژگی جستجوی قدرتمندی برای نمیاش نتایج جستجو بهره می برد که قادر به کنترل بیش از ۱۰ میلیارد تصویر از کاربران مختلف است. ویژگی اشترام گذرای تصویر به اینستاگرام به نسخه جدید فلیکر اضافه شده است. نسخه ۴٫۰ اپلیکیشن فلیکر اکنون در آی تونز و گوگل پلی در دسترس قرار دارد. نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟

منبع : [uber gizmo]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *