متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دریافت آپدیت ورژن اروپایی Galaxy S6

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

ورژن های اروپایی Galaxy S6 سامسونگ، آپدیتی را دریافت کردند که به آنها کمک می کند تا مشکل حافظه دستگاه خود را برطرف نمایند.

 کاربران اروپایی پرچمدار جدید سامسونگ، یعنی Galaxy S6، به تازگی اعلام کرده اند که هنگام کار با این دستگاه، به ایرادهایی در سیستم حافظه دستگاه بر می خوردند که به همین دلیل، این کمپانی بزرگ آپدیتی را برای آنها به منظور رفع مشکل ارائه نمود.

این مشکل، باعث می شد تا اپلیکیشن در پس زمینه زودتر از موعد مقرر بسته شوند و به همین دلیل، ایراداتی در سیستم حافظه دستگاه رخ می داد. این آپدیت، حجمی معادل ۱۳۸٫۳۲ مگابایت را برای کاربران در بر دارد.

up2

با توجه به لیست تغییرات، می توان گزینه های زیر را به عنوان تغییرات آپدیت جدید به شمار آورد :

  • بهبود پایداری
  • فیکس شدن برخی باگ ها
  • برخی قابلیت های جدید
  • بهبود در پردازش های نرم افزاری

اشخاصی که این مشکل را داشتند و دستگاه خود را آپدیت نموده اند، گفته اند که تلفن هوشمند آنها به طرز محسوسی، دارای سرعت بیشتری شده است.

۲۱۴۳

گفته شده است که این آپدیت، برای ورژن های اروپایی Galaxy S6 ارائه خواهد شد. اما در هر صورت، نیم نگاهی به نوتیفیکیشن ها داشته باشید که اگر دستگاه شما نیز لایق دریافت این آپدیت بود، بدون شک این کار را انجام دهید.

هنگامی که قصد انجام آپدیت را داشتید، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما به وای فای متصل است و دستگاه شما نیز حداقل ۵۰% شارژ داشته باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورژن های اروپایی Galaxy S6 سامسونگ، آپدیتی را دریافت کردند که به آنها کمک می کند تا مشکل حافظه دستگاه خود را برطرف نمایند.