چگونه با ارسال پیامک انبوه به کسب و کار خود رونق دهیم ؟

چگونه با ارسال پیامک انبوه به کسب و کار خود رونق دهیم ؟
  • 1395/1/29
  • گویا آی تی
  • 0

چرا از بین پیامک‌های بسیاری که برایمان می‌آید تنها درصد کمی میتوانند توجه ما را جلب کنند؟

b4
پیامک تبلیغاتی از جمله تبلیغاتی است که همه آن را می خوانند، ولی متاسفانه در چند سال اخبر هر روز شاهد دریافت پیامک های تبلیغاتی هستیم که به هیچ وجه ارتباطی با ما ندارد.
اما چطور است که برخی از پیامک ها هم برایمان جلب توجه میکند و در همان لحظه یا در زمان مورد نیاز از خدماتی که معرفی شده استفاده میکنیم ؟
رمز اول موفقیت و بهبود کسب و کار با ارسال پیامک تبلیغاتی، در ارسال هدفنمد آن است
حتما لازم است دقیقا افراد مخاطب و جامعه هدف خود را با دقت مشخص کنید ، و بدانید که مثلا خدمات و محصولات شما بیشتر برای آقایان مناسب است یا بانوان و همچنین سن آنها را مشخص کنید ، بدانید بیشتردر منطقه یا شهری سکونت دارند و شغلشان چیست . بسیار مهم است که با شناخت کامل نسبت به مخاطبان خود بدانید چه زمانی برای ارسال پیامک انبوه بهتر است .
رمز دوم انتخاب درست پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی است
همانطور که میدانید تعداد پنل‌های ارسال پیامک بسیار زیاد است و متاسفانه بسیاری از آنها چندان معتبر نیستند ، امکانات و کیفیت ارسال مناسبی هم ندارند و یا تعرفه قیمت بالا دارند که همه این موارد مانع موفقیت شما میشود .
در این مقاله یکی از بهترین مجموعه‌های ارسال پیامک تبلیغاتی را به شما معرفی میکنم که رمز موفقیت شما در کسب و کارتان خواهد بود . زیرا همه امکانات لازم برای ارسال اس ام اس هدفمند را دارد ، شرکت معتبری است و حتی تعرفه قیمت بسیار مناسبی دارد . از جمله فاکتور های مهم در این سامانه پیامک انبوه : امکانات سامانه، بانک شماره های کامل، تعرفه پیامک، پشتیبانی و بروز بودن است.

پنل اس ام اس نیازپرداز (niazpardaz.com/sms)

 

b2
پنل اس ام اس نیازپرداز نرم افزاری تحت وب، آنلاین با ساختاری ساده و کارآمد مشابه محیط ایمیلتان است، برخلاف دستگاه های ارسال پیامک، نیاز به مودم،سیم کارت و سخت افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است سرعت ارسال پیامک ها در پنل های تحت وب چند صد برابر دستگاه های ارسال پیامک می باشد و از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند با بهره گیری از قابلیت ارسال زمان دار نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست. از جمله امکانات سامانه پیام کوتاه نیازپرداز ارسال منطقه ای، صنفی، شهری، کد پستی، هوشمند، متناظر، منشی پیامک، نظرسنجی و مسابقه است.

 

b4

دلایل متمایز بودن پنل اس ام اس نیازپرداز :

جامع ترین بانک مشاغل و اصناف، کدپستی، شهری و منطقه ای
ارسال شهری، شغلی، کد پستی و آنتهای موبایل (BTS)
کاهش تعرفه کلیه خطوط برای کاربران و نماینده ها تا ۵۰ درصد
امکان تفکیک جنسی و سنی
پشتیبانی شیفت شب و روزهای تعطیل
گزارش تحویل دقیق وضعیت پیامکها
پشتیبانی شیفت شب

اگر ما بتوانیم ابتدا از دید دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی موضوع را بررسی کنیم و سپس برای رونق کسب کار خود رموز موفقیت را بدرستی بکار بگیریم ، میتوانیم هم رضایت مخاطبان خود را جلب کنیم و هم به کسب و کار خود توسعه دهیم و روز به روز به مشتریان بیشتری خدمات خود را ارائه کنیم و درنهایت از درآمد بیشتر لذت ببریم .

 

 

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و گویا ای تی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *