هدفون‌های بی‌سیم BeatsX اپل با تاخیر دو ماهه به بازار عرضه خواهد شد

هدفون‌های بی‌سیم BeatsX اپل با تاخیر دو ماهه به بازار عرضه خواهد شد
  • 1395/9/23
  • مقدم
  • 0

هنگامی‌که شرکت اپل از ایرپادهای بی‌سیم به همراه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی کرد، این سازنده برای کاربرانی که به دنبال محصولی متفاوت بودند، سه هدفون جدید Beats را ارائه داد. با این‌حال، عرضه یکی از این هدفون‌ها که با نام BeatsX معرفی شده است، به‌نظر می‌رسد که با تاخیری نزدیک به دو یا سه ماهه همراه خواهد بود. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با گویا آی‌تی، همراه باشید.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، شرکت اپل از سه هدفون  BeatsX، Solo3 و Powerbeats3 به همراه ایرپادهای بی‌سیم خود رونمایی کرد. با این‌حال، در بین سه مدل، تنها هدفون BeatX قیمت مناسب‌تری دارد و به عنوان یک محصول بی‌سیم، قابلیت‌های مناسبی را به کاربران ارائه می‌دهد.

اطلاعات تازه منتشرشده، نشان می‌دهد که این هدفون‌ (در صورتی‌که به خرید آن‌ها تمایل داشته باشید) به این زودی‌ها به بازار عرضه نخواهد شد و عرضه آن‌ها با تاخیر قابل‌توجهی همراه است.

beatsx-earphones

برطبق اطلاعات به‌دست‌آمده توسط یکی از نمایندگی‌های فروش محصولات شرکت اپل، این سازنده به آن‌ها اعلام کرده است که عرضه هدفون‎های BeatX تا حداقل دو یا سه ماه آینده، آغاز نخواهد شد. آنچه که بیش از همه جلب‌توجه می‌کند، وضعیت هدفون‌های BeatsX در وب‌سایت اپل است؛ در وب‌سایت رسمی این شرکت، اعلام شده که هدفون‌های مذکور در پاییز به بازار عرضه خواهد شد و این در حالی است که تنها ۹ روز تا شروع فصل زمستان، زمان باقی مانده.

ایمیل جدید این خرده‌فروش به یکی از مشتریان، صحت این ادعا را تایید می‌کند. در این ایمیل، آمده است:

این ایمیل در رابطه با با سفارش شما برای یک واحد از هدفون In-Ear مشکی‌رنگ BeatX شرکت بیتس برایتان ارسال شده است. با عرض پوزش، به اطلاع شما می‌رسانیم که شرکت اپل به ما اطلاع داده است که در حال‌حاضر، زمان مشخصی برای عرضه آن‌ها به بازار در نظر گرفته نشده اما احتمالاً این تاخیر، نزدیک به دو یا سه ماه به طول می‌انجامد.

هنوز علت تاخیر در عرضه هدفون‌های بی‌سیم BeatX توسط اپل، مشخص نشده است اما احتمال می‌دهیم که شرکت سازنده، آن‌ها را به همراه ایرپادهای بی‌سیم که به دلیل یک مشکل فنی، عرضه آن‌ها با تاخیر همراه بوده است؛ ارائه خواهد داد. با این‌حال، چندان نباید به خرید این دو محصول در تعطیلات کریسمس، امیدوار باشید!

در رابطه با تاخیر ایرپادهای بی‌سیم شرکت اپل، باید گفت که بنابر اطلاعات منتشرشده، این هدفون‌ها برخلاف محصولات رایج دیگر در بازار، هر گوشی به صورت جداگانه، سیگنال‌ها را از آیفون دریافت می‌کند و این موضوع، باعث شده تا شرکت اپل، بابت عدم دریافت هم‌زمان احتمالی سیگنال‌ها توسط دو گوشی، نگران باشد.

در هدفون‌های بی‌سیم رایج، یک گوشی، سیگنال را از رایانه یا گوشی‌هوشمند شما دریافت می‌کند و پس از پردازش آن، سیگنال به گوشی دیگر انتقال یافته و صدا به گوش شما می‌رسد. با این‎حال، شیوه طراحی هدفون‌های ایرپادهای بی‌سیم، باعث شده تا شرکت اپل، مدت بیشتری وقت بر روی فناوری‌ آن‌ها صرف نماید.

در حال‌حاضر، وضعیت عرضه هدفون‌های ایرپاد بی‌سیم شرکت اپل در بخشی از وب‌سایت این شرکت، “به‌زودی” اعلام شده است و در بخش دیگری از شرکت سازنده، اعلام شده که این محصول، در حال‌حاضر در دسترس قرار ندارد. با این‌حال، در برخی از شایعات به وجود یک مشکل فنی در هنگام تولید ایرپادهای بی‌سیم اشاره شده است و اعلام شده که شیوه طراحی ایرپادهای اپل، بدون مشکل است.

منبع: Ubergizmo

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *