نحوه دانلود اپلیکیشن های ایرانیِ حذف شده از اپ استور

نحوه دانلود اپلیکیشن های ایرانیِ حذف شده از اپ استور
  • 1396/6/12
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

با حذف شدن اپلیکشین های ایرانی از اپ استور توسط شرکت اپل، بسیاری از کاربران ایرانی که به این اپلیکیشن ها نیاز دارند، سردرگم مانده اند. اما یک راه وجود دارد که با استفاده از آن می توان اپلیکیشن های حذف شده را باری دیگر دانلود کرد.

گویا آی تی – اگر قبل از حذف شدن اپلیکیشن ها از اپ استور، هر کدام از آن ها را دانلود کرده باشید، پس آن ها در بخش Purchased اکانت شما ذخیره شده اند و شما می توانید به راحتی، باری دیگر آن ها را دانلود کنید. برای این کار، مراحل زیر را طی کنید:
۱٫ اپ استور را اجرا کنید.
۲٫ از قسمت پایین، به بخش Updates وارد شوید.
۳٫ سپس گزینه ی Purchased، که در بالای صفحه وجود دارد، را انتخاب نمایید.
۴٫ در مرحله ی بعد، نام اپلیکیشن مورد نظرتان را در قسمت جستجو وارد کنید.
۵٫ با پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر می توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

مراحل بالا برای زمانی است که شما اپلیکیشنی را قبلاً دانلود کرده باشید. اما وضعیت برای دانلود اپلیکیشنی که قبلاً آن را دانلود نکرده اید، سخت تر است. بدیهی است که این اپلیکیشن ها در بخش Purchased اکانت شما وجود ندارند. برای دانلود این نوع اپلیکیشن ها، بهتری کاری که می توانید انجام دهید این است که به فروشگاه NIC مراجعه کنید و نصب نرم افزارها را، که به صورت حضوری است، انجام دهید.
البته که برخی اپلیکیشن ها وجود دارند که خود را فروشگاه رسمی معرفی کرده اند، اما آن ها چیزی نیستند جز یک لینک دهنده به اپ استور اپل. اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان اپلیکیشن های ایرانی را دانلود کرد، اما استفاده از آن ها رایگان نیست.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *