بازگشت نقشه پرطرفدار پرگاتوری به بازی فری فایر

بازگشت نقشه پرطرفدار پرگاتوری به بازی فری فایر
  • 1402/5/24
  • گویا آی تی
  • 1

شرکت گارنا در اقدامی جدید اعلام کرد که نقشه Purgatory پس از مدت‌ها دوباره به بازی محبوب فری فایر بازمی‌گردد. این نقشه در سال ۱۳۹۹ از این بازی حذف شده بود اما حالا طبق اعلام شرکت سازنده، دوباره قابل دسترس خواهد بود. وجود نقشه جدید باعث تازگی و جذابیت بیشتر بازی می‌شود. بازیکنان پس از مدتی بازی در نقشه‌های موجود خسته می‌شوند و نقشه جدید انگیزه آن‌ها را برای ادامه بازی افزایش می‌دهد.

خرید جم فری فایر

نقشه پرگاتوری یکی از ۳ نقشه‌ای است که بازیکنان جدید هنگام نصب بازی برای اولین بار با آن روبرو می‌شوند. این نقشه با دو نقشه بیابانی کلاهاری و جزیره‌ای برمودا در رقابت است. پرگاتوری از زمان انتشار تاکنون یکی از پرطرفدارترین نقشه‌های بازی فری فایر بوده است. مناظر بکر و زیبای آن با دشت‌های وسیع و تپه ماهورهای بلندش بازی را برای بازیکنان هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز می‌کند.

تنها سه منطقه داغ در این نقشه وجود دارد که اجتناب از آن‌ها برای بازیکنانی که می‌خواهند از همان ابتدا وارد درگیری نشوند، ساده است. برزیلیا، مرکزی و ماربل‌ورکس پرجمعیت‌ترین نقاط هستند که توصیه نمی‌شود در آن‌ها فرود بیایید. زمین گلف بهترین نقطه برای فرود است، زیرا پر از وسایل است و به هات زون نزدیک است.

گفتنی است که نقشه پرگاتوری از تاریخ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ در تمامی حالت‌های بازی فری فایر در دسترس قرار خواهد گرفت. بازگشت این نقشه محبوب مزایای بسیاری برای بازیکنان دارد. نخست اینکه بازیکنانی که از حذف آن ناراضی بودند، می‌توانند بار دیگر لذت بازی در این نقشه را تجربه کنند. طراحی منحصربفرد پرگاتوری تاکتیک‌ها و استراتژی‌های متفاوتی را می‌طلبد که مهارت بازیکنان را به چالش می‌کشد.

از سوی دیگر، وجود نقشه جدید انگیزه بازیکنانی را که از بازی مداوم در نقشه‌های فعلی خسته شده‌اند، دوباره برمی‌انگیزد. به طور کلی بازگشت پرگاتوری خبر بسیار خوشایندی برای علاقه‌مندان فری فایر است و می‌تواند محبوبیت این بازی را افزایش دهد.

اعلام این خبر واکنش‌های مثبتی را در میان بازیکنان برانگیخته است. بسیاری از آن‌ها که منتظر بازگشت این نقشه بودند، خوشحالی خود را ابراز کرده و اشتیاق خود برای تجربه دوباره آن را اعلام کرده‌اند. البته تعدادی هم نگران به هم خوردن تعادل بازی با بازگشت پرگاتوری هستند و معتقدند شاید نیاز به اعمال تغییراتی در نقشه باشد. اما به طور کلی واکنش‌ها مثبت است و بیشتر بازیکنان برای تجربه دوباره این نقشه قدیمی اشتیاق زیادی دارند. اکنون باید منتظر ماند و دید آیا پرگاتوری می‌تواند انتظارات بالای طرفداران خود را برآورده کند یا خیر.

منبع: مجله بازار

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *