تامین سرمایه فارکس با پراپ فرم ها | با کمترین ریسک وارد بازار فارکس شوید

تامین سرمایه فارکس با پراپ فرم ها | با کمترین ریسک وارد بازار فارکس شوید
 • 1402/6/3
 • گویا آی تی
 • 0

تامین سرمایه همواره یکی از چالش های مهم معامله گران بازار فارکس است و در همین جهت شرکتهای پراپ فرم(proprietary trading firm) به میان آمدند تا این چالش را برطرف کنند. تامین سرمایه فارکس با پراپ فرم ها یک روش کم ریسک و مطمئن برای ورود به بازار مالی (فارکس)است به ویژه افرادی که استعداد معامله گری دارند ولی سرمایه اولیه کافی ندارند.

معامله‌گران با کمک پراپ فرم‌ها می‌توانند بدون استفاده از سرمایه شخصیشان وارد بازار فارکس شوند. در واقع، معامله در بازار فارکس با پراپ فرم ها می‌تواند یک روش کم ریسک و مطمئن برای تریدر باشد. یعنی تریدر هرگز سرمایه بزرگی از دست نخواهد داد.

تامین سرمایه فارکس با شرکت های پراپ  زمانی سودآور است که اطلاعات کافی نسبت به عملکردشان کسب کنید. در مقاله پیشه رو قصد داریم با بررسی مزایا و خطرات موجود در تامین سرمایه با پراپ فرم‌ها به شما کمک کنیم تا تعیین کنید که این روش، استراتژی مناسبی برای تهیه سرمایه‌های مورد نیاز در بازارهای مالی هست یا خیر.

شرکت پراپ تریدینگ چیست؟

بسیاری از افراد به دلایل مختلف نمی‌خواهند از سرمایه شخصیشان برای معامله در بازارهای مالی استفاده کنند. همچنین، استفاده از سرمایه شخصی برای معامله در بازارهای مالی همچون فارکس می‌تواند پرریسک باشد. در برخی از موارد سرمایه افراد به قدری نیست که قدرت انتخاب و ریسک بالایی در انتخاب پوزیشن‌های مناسب داشته باشند.

خوب است بدانید که شرکت‌های پراپ تریدینگ علاوه بر تامین سرمایه معامله‌گران به آنها امکان می‌دهند تا سودهایشان را به صورت کامل دریافت کنند. تامین سرمایه فارکس از پراپ فرم ها یک روش پرطرفدار و جدید در میان معامله‌گران این بازار است. ( تریدر هرگز در ضررها شریک پراپ نیست)

معامله‌گران پراپ توانایی دسترسی به اطلاعات و دیتای پیشرفته بازار را دارند و این موضوع یکی از دلایل اصلی محبوبیت پراپ فرم‌هاست. همچنین، پراپ فرم‌ها نرم‌افزارهای معاملاتی مهم را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهند.

آیا پراپ فرم ها ارزش صرف انرژی دارند؟

در واقع، استفاده از پراپ فرم‌ها بهترین راه حل برای افرادی است که به دنبال یک منبع برای تامین سرمایه مطمئن هستند. ساخت اکانت فاند در پراپ تریدینگ به دلایل زیر می‌تواند سودمند باشد:

 • انجام معاملات بزرگ با کمترین ریسک ممکن
 • ارائه آموزش‌های لازم و نکات کاربردی به معامله‌گران توسط شرکت‌های پراپ تریدینگ
 • کاهش قابل توجه هزینه‌های معاملاتی
 • دسترسی به سرمایه‌های قابل توجه و نسبتا بالا
 • تقسیم سود بالا

مزایای جذب سرمایه فارکس با پراپ فرم ها

همانطور که می‌دانید پراپ فرم‌ ها بسیاری از چالش های معامله گران را با سرمایه اندک برطرف می‌کنند. اما چرا باید شرکت پراپ تریدینگ را برای تامین سرمایه انتخاب کنیم؟

تامین سرمایه فارکس با پراپ فرم ها مزایای زیر را به همراه دارد:

 • دسترسی کامل به سرمایه یک مجموعه معتبر
 • توانایی انجام پوزیشن‌های بزرگتر و بهتر
 • کسب سود بیشتر با توجه به انتخاب پوزیشن‌های بزرگتر
 • توانایی ورود به بازار فارکس با سرمایه نزدیک به صفر
 • تامین سرمایه با پراپ فرم ها بسیار آسان و قابل دسترس است.

چالشهای تامین سرمایه فارکس با پراپ فرم ها

با وجود تمام مزیت‌هایی که پراپ فرم های دارند، چالشهایی نیز در مسیر تامین سرمایه از این شرکتها موجود است.

چالشهای موجود در مسیر تامین سرمایه با پراپ تریدینگ به شرح زیر است:

 • بدون مهارتهای بالا در معامله گری بازارهای مالی نمی‌توانید سرمایه مورد نیازتان را از پراپ فرم‌ها دریافت کنید.
 • برای ساخت اکانت فاند در شرکتهای پراپ باید یکسری تست را پشت سر بگذارید.
 • در صورت عدم قبولی در تست‌های شرکت پاپ تریدینگ مبالغ پرداخت شده به متقاضیان باز گردانده نمی‌شود.

اهمیت انتخاب اصولی شرکت پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ یک مبحث جدید در ایران است و شرکت‌های معتبر کمی وجود دارند که سرمایه مورد نیاز معامله گران را در اختیارشان قرار می‌دهند. بسیاری از وبسایت‌ها و مراجع اینترنتی به بهانه پراپ تریدینگ اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان می‌کنند.

شرکت ستارگان ترید سرمایه مورد نیاز معامله گران را در اختیارشان می‌گذارد. خوب است بدانید که معامله‌گران در مجموعه ستارگان ترید می‌توانند ۸۰ درصد سود معامله‌ها را از آن خود کنند. شرکت معتبر پراپ فرم ستارگان ترید مبلغ قابل توجهی بالغ بر ۲۰ هزار دلار را در اختیار معامله گران می‌گذارد. همچنین، تامین سرمایه از ستارگان ترید کاری پیچیده نیست و شما می‌توانید هم اکنون با گذراندن تست‌ها (چالش) مربوطه سرمایه مورد نیازتان را تهیه کنید.

سوالات متداول

در صورت از دست دادن سرمایه در حساب فاند چه می‌شود؟

معمولا معامله گران پراپ فرم ریسک زیادی نمی‌کنند و ضرر قابل توجهی هم در حساب فاند نخواهند داشت. اما از دست دادن مقدار زیادی از سرمایه در حساب فاند عواقب بدی به همراه ندارد و شما می‌توانید ارزیابی شرکت پراپ فر م مورد نظرتان را دوباره پشت سر بگذارید .

آیا معامله از طریق حساب فاند سودآور است؟

البته. می‌توانید از طریق معاملات با سرمایه شرکت‌های پراپ تریدینگ کسب درآمد کنید و بخش قابل توجهی از سود بدست آمده را دریافت کنید.

چه مقدار سرمایه می‌توانم از شرکت پراپ تریدینگ تامین کنم؟

هرکدام از پراپ فرم ها میزان مختلفی از سرمایه را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهند. به عنوان مثال، شرکت پراپ تریدینگ ستارگان ترید مبلغی حدود ۵هزار تا ۲۵هزار دلار را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

از کجا شروع کنیم؟

در سایت ستارگان ترید  https://tradestars.co  ثبت نام کنید و قوانین پراپ فرم را مطالعه کنید و در نهایت یکی از چالش ها را برای دریافت سرمایه انتخاب کنید ( ۲ مرحله ازمون و در نهایت رسیدن به اکانت ریل ) ۸۰ درصد سود کسب شده هر ۲ هفته یکبار توسط تریدر قابل برداشت است .

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *