جشنواره بهاری شاتل، بهترین فرصت برای خرید اینترنت ADSL

جشنواره بهاری شاتل، بهترین فرصت برای خرید اینترنت ADSL
  • 1403/2/22
  • گویا آی تی
  • 0

بهترین فرصت برای خرید یا تعویض سرویس اینترنت، جشنواره‌هایی است که شاتل معمولا به‌صورت فصلی برگزار می‌کند. در این جشنواره‌ها سرویس‌های متنوع اینترنت ADSL2+ با تخفیف‌های قابل‌توجهی ارائه می‌شود. در جشنواره بهاری امسال نیز، شاتل تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای را تا ۷۷ درصد روی فروش اولیه سرویس‌های اینترنت ثابت در نظر گرفته است. با این تخفیف‌ها، قیمت نهایی هر سرویس بسیار مناسب و به‌صرفه شده است.

با توجه به افزایش قیمت اینترنت در اواخر سال گذشته، ارزش تخفیف‌های این جشنواره بیش از پیش احساس می‌شود. ویژگی دیگر این جشنواره این است که تمامی حجم ترافیک این بسته‌ها به‌صورت بین‌الملل در نظر گرفته شده است؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید اینترنت ADSL یا تعویض آن را دارید، بسته‌های جشنواره بهاری شاتل را از دست ندهید. سرویس‌های ارائه شده در این جشنواره به شرح زیر است:

بسته‌های اینترنت بهاری

سرویس یک‌ساله اینترنت ADSL2+ با ۱۵۰۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل:

این بسته برای کاربران پرمصرف مناسب‌تر است. اگر استریمر یا گیمر هستید و آنلاین بازی می‌کنید، این سرویس مناسب شماست. در این سرویس قیمت ۱۲ ماه اشتراک اینترنت ADSL2+ با ۱۵۰۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، با تخفیف ۷۷ درصد، جمعا به‌قیمت ۱۵۰۰۰۰۰ هزار تومان (ماهانه ۱۲۵ هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

سرویس ۶ ماهه اینترنت ADSL2+ با ۱۵۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل + ۳ ماه اشتراک نماوا: این بسته برای کاربران با مصرف متوسط مناسب‌تر است. اگر اهل تماشای فیلم و سریال و شبکه‌های اجتماعی یا شرکت در جلسات و کلاس‌های آنلاین هستید، این سرویس برای شما مناسب است. در این سرویس قیمت ۶ ماه اشتراک اینترنت ADSL2+ با ۱۵۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، با تخفیف ۷۳ درصد، جمعا ۴۹۰ هزار تومان (ماهانه ۶۵ هزار تومان) در نظر گرفته شده است. در این سرویس ۳ ماه اشتراک نماوا نیز به‌صورت رایگان به کاربران ارائه می‌شود.

سرویس ۳ ماهه اینترنت ADSL2+ با ۴۵۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل: این بسته برای کاربران با مصرف ترافیک کمتر مناسب است. در این سرویس قیمت ۳ ماه اشتراک اینترنت با ۴۵۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، جمعا ۱۴۴ هزار تومان (ماهانه ۴۸ هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

شاتل فرصت کوتاهی برای خرید بسته‌های این جشنواره در نظر گرفته است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید سرویس اینترنت ADSL یا تعویض سرویس اینترنت خود را دارید، به سایت شاتل مراجعه کرده یا با شماره ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *