متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گلوله های بی آزار !! Metal Slug XX

12345 (بدون نظر)
Loading...
88

اکثر انهایی که بازی های ارکید را بازی می کنند بازی Metal Slug رو حتما می شناسند .این بازی بسیار جذاب که با عناصری چون شلوغی و طنز همراه است خیلی ها را به مرز اعنیاد برده است! این بازی به شدت اعتیاد اور است و بازیکن پس از هر باخت نه تنها دلسرد بلکه باز هم به ادامه ی بازی می پردازد .

بازی Metal Slug XX جدیدترین بازی است که فقط برای شبکه ی Xbox360 یعنی Xbox Live ساخته و طراحی شده است و همچنان به سنت های دیرینه ی خود پایبند است.در این شماره باز هم سربازان کوچک و بامزه ای را می بینید که همین طور بدون هیچ نگرانی و ترسی میتقیم به دل دشمن می زنند .

گرافیک کمی بهتر شده مهمات و سلاح ها متنوع شده اند و دشمنان جدید ی به لیست اعضای بازی اضافه شده اند .مراحل طولانی هستند ولی به مرور زمان یکنواخت می شوند.

برای دریافت بازی باید به شبکه ی لایو Xbox360 متصل شوید و کمی هم هزینه کنید زیرا که نسخه های کامل بازی های این شبکه رایگان نخواهند بود !

از دیگر امکانات این بازی جالب حالت دو نفره بازی کردن ان است .شما می توانید به همراهی  یکی از دوستان خود بازی را تمام کنید.ولی وقتی گزینه ی Co-OP انتخاب می شود درجه ی سختی بازی شکل دیگری به خود می گیرد و دشمنان هم به همان اندازه سخت و نفس گیر می شوند .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اکثر انهایی که بازی های ارکید را بازی می کنند بازی Metal Slug رو حتما می شناسند .این بازی بسیار جذاب که با عناصری چون شلوغی و طنز همراه است خیلی ها را به مرز اعنیاد برده است! این بازی به شدت اعتیاد اور است و بازیکن پس از هر باخت