دانلود نسخه ی کامل Google Chrome 6

  • 1389/4/8
  • ITTeach
  • 3

شركت گوگل، به طور مداوم تلاش می کنند تا مرورگر Chrome را به منظور تکامل سریع استانداردهای وب گسترش دهند. نسخه ی قبلی، کارایی خیلی خوبی داشت و مورد علاقه ی اکثر کاربرانی بود که به دنبال مرورگر وب سریع و راحت بودند.

نسخه ی جدید تحت توسعه ی آنها یعنی Chrome 6 دارای چند تغییر می باشد. همانطور که انتظار می رفت، آخرین نسخه اکنون دارای برچسب Google Chrome 6 می باشد. نسخه ی 6 به اصلاح باگ های متعدد روی همه ی پلتفرم های پشتیبانی شده، ویندوز،  Mac و لینوکس و آپدیت مرتب پرداخته است. ویژگی دیگری نسبت به نسخه ی قبلی یعنی Google Chrome 5.0.396.0 اضافه نشده است. آپدیت برخی از مشکلات را با نحوه ی کنترل آدرس های مخفف نمایش داده شده در Omniboxتوسط  Chrome برطرف کرده است.

اخیرا، Google Chrome شروع به حذف http:// از آدرس های وب کرده است. نمایش http:// در اکثر موارد تاثیر چندانی ندارد. با این حال، مواردی وجود دارند که در آنها به پیشوند http:// نیاز داریم، مخصوصا زمانیکه یک آدرس را کپی می کنیم.

این مشکل در نسخه ی جدید رفع شده است. http:// حتی زمانیکه تنها بخشی از آدرس کپی می شود به clipboard اضافه خواهد شد.

تاکنون تغییر اساسی جدیدی در نسخه ی 6 گزارش نشده است. از آنجاییکه کد منبع باز می باشد همیشه دانلود و تست آن برای کاربران دردسترس می باشد.

در این تاریخ،  Google Chrome v6.0.437.3 آخرین نسخه ی Chrome Dev Edition می باشد.

دانلود

همانند Chrome 4 و Chrome 5 ، لینک مستقیم آخرین نسخه Google Chrome a6 را به اشتراک می گذارم. تنها با کلیک روی دکمه ی download می توانید به نسخه ی کامل Chrome 6 دسترسی داشته باشید.

Download Google Chrome v6.0.437.3 dev.

(filesize: 19 MB Approx.)

اگر نتوانستید از طریق لینک بالا دانلود کنید، می توانید نسخه ی کامل را از لینک here دانلود کنید.

منبع:  tipsotricks

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *