نسل جدید کنترل های PS3

  • 1389/4/12
  • ميثاق جراحي
  • 2

Nyko-Raven  Alternative-controller  wireless  PS3  Controller

نسل جدید کنترل های PS3

شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه ی ساخت و تولید لوازم جانبی کنسول ها فعالیت دارند و با ساختن ابزارهای  ابتکاری و مفید شان به بهبود این کنسول های خانگی کمک می کنند. حال این بار نوبت شرکت  NYKO رسیده است که خلاقیت خود را در این رمینه به نمایش بگذارد.

این دسته ی بازی که از ساخته های شرکت NYKO است برای کنسول پلی استیشن 3 PS ساخته شده و تقریبا همان وظیفه ای را انجام می دهد که خود کنترلر های اصلی این کنسول انجام می دادند.

البته این دسته ی  بی سیم از جهاتی هم با دسته ی اصلی و فابریک PS3 تفاوت های  دارد و به تسریع حرکات و عکس العمل ها در بازی کمک به سزایی  می کند.

برای این دسته ی بازی دو نوع شکل در نظر گرفته شده که تفاوت انها در جابجایی انالوگ های بالا و وسط است و دلیل ان  بازیکنانی  است که هر دو کنسول xbox360 و هم PS3 را دارند و بتوانند در هر دو حالت بر بازی مربوطه  مسلط شوند.

یکی از همین طرح ها وقالب های ان برگرفته از طرح منحصر به فرد و زیبای کنسول اکس – باکس 360 است که این واقعا جای سوال دارد که چرا سازندگان و انهایی که حق انحصاری اکس – باکس را در دست دارند چنین اجازه ای را به این شرکت داده اند!؟؟

دکمه ها خیلی جالب طراحی شده اند و اگر دقت کنید بر روی هر دکمه وظیفه و کاری را که ان دکمه انجام می دهد بر روی ان ثبت شده است به طور مثال روی دکمه ی سمت راست به جای مارک و شکل هندسی دایره شکل یک هدف جایگزین شده و این به معنای ان است که شلیک ها در بازی توسط این دکمه اعمال می شوند.شوک های استفاده شده در این کنترل هم به خوبی ps3 هستند و باعث ناراحتی بازیکنان نمی شوند.

از دیگر ویژگی های این کنترلر نرم بودن و انعطافی است که این دکمه ها دارند و این امر باعث می شود که دستورات خیلی سریع به بازی مربوطه منتقل شود و بازیکن در حین بازی کردن خیلی سریع تر و با شتاب بیشتری عمل کند.

قیمت این وسیله 34 دلار در نظر گرفته شده که قیمتی خوب و عادلانه است .

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *