متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Link ؛ iPad تا خورده یا آی فون دو رو!

12345 (بدون نظر)
Loading...
51

عنوان بالا توضیح ساده ای از من است برای معرفی لینک تلفن همراه  مفهومی شرکت اینتل. آسان و ساده ، در طراحی این گوشی ازمزایای گوشی های هوشمند(اسمارت فون ها) ، کامپیوترها و نوت بوک ها و ترکیب آنها با هم در طراحی یک تلفن همراه با دو صفحه نمایش در دوی روی گوشی استفاده شده. همانطور که دوقلوهای طراح (آخه مارک و دیوید در واقع دوقلو هستند!) توضیح می دهند: «لینک با برخورداری از دو صفحه نمایش اجازه تعامل منحصر به فردی را به کاربر می دهد تا در حالی که  روز به روز نیاز به استفاده از نوت بوک ها بیشتر می شود،این تلفن همراه از قدرت پردازشی، دیسک سخت و نرم افزارهایی در حد و اندازه یک نوت بوک بهره ببرد. گوشی دارای دو صفحه نمایش لینک ویژگی های منحصر به فردی از تعامل و ارتباط را ارائه می دهد.» شیرین است نه؟

طراحان : مارک و دیوید لا (Mark Law & David Law) برای شرکت طراحی Particle Design

Link محصول اینتل با همکاری Particle Design درVimeo.

منبع: yankodesign

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. what women want in men می‌گوید

    Hello everyone, it’s my first visit at this site, and post is truly fruitful in support of me, keep up posting these posts.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عنوان بالا توضیح ساده ای از من است برای معرفی لینک تلفن همراه مفهومی شرکت اینتل. آسان و ساده ، در طراحی این گوشی ازمزایای گوشی های هوشمند(اسمارت فون ها) ، کامپیوترها و نوت بوک ها و ترکیب آنها با هم در طراحی یک تلفن همراه با دو صفحه نمایش در