آپلود همزمان فایل در چند سایت

 • 1389/5/29
 • سپهر خيري
 • 10

آپلود کردن یکی از کار های هست احتیاج به وقت زیادی دارد چرا که اگر بخواهید فایل خود را در چند سایت اشتراک گذاری آپلود کنید هم باید ترافیک بیشتری را مصرف کنید هم وقت خود را صرف کلیک کردن روی دکمه های آپلود سنتر کنید.

ولی در این مقاله میخواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که با یک بار آپلود کردن بتوانید چندین لینک دانلود از فایل خود داشته باشید.

در این مقاله میخواهیم به معرفی 4 سایت بپردازیم که در پایین به روش استفاده از آنها هم میپردازیم و سعی میکنیم تمامی امکانات آنها را مرور کنیم.

Qooy

اولین سایتی که میخواهیم به شما معرفی کنیم qooy نام دارد که کاملا رایگان هست و از این آدرس میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید: www.qooy.com

شما در این سایت به 2 طریق میتوانید فایل های خود را آپلود کنید File Upload و  Remote URL Upload که با گزینه سمت چپی میتوانید فایل های خود را از طریق هارد دیسک خود و با گزینه راستی فایل ها را از طریق لینک های موجود در اینترنت آپلود کنید.

بعد از کلیک روی گزینه File Upload کافی است روی دکمه آبی رنگ Browse کلیک کنید و فایل خود را از هارد دیسک خود انتخاب کنید. ولی بعد از کلیک روی گزینه Remote URL Upload فقط باید لینک دانلود فایل مورد نظر خود را در کادر سفید رنگ پایین کپی کنید.

حال بعد از انتخاب فایل یا گذاشتن لینک خود باید به پایین صفحه بروید و حداکثر 6 سایت را انتخاب کنید. برای انتخاب سایت کافی است روی دکمه ضربدر قرمز رنگ کلیک کنید تا سایت انتخاب شود و برای عدم انتخاب باز روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید.

به طور مثال من در اینجا 5 سایت را انتخاب کرده ام که بعد از کلیک روی دکمه Upload فایل من روی این 5 سایت آپلود میشود.

سپس بعد از انتخاب سایت های مورد نظر و فایل باید روی دکمه Upload که در پایین موجود هست کلیک کنید و صبر کنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید.

بعد از ورود به صفحه ای دیگر باید چنین نوشته ای را ببینید: Your download link is: 111111.rar که با کلیک بر روی آن باز به صفحه ای دیگر منتقل میشوید و در انجا میتوانید روی یکی از 6 سایت انتخاب شده که در قبل آنها را انتخاب کردید کلیک کنید و به دانلود از آنها بپردازید.

به طور مثال لینک دانلود من اینگونه شد: http://qooy.com/files/0YGMIADS/11111.rar

امکانات کلی این سایت:

– امکان آپلود در 6 سایت

– امکان آپلود از هارد

– امکان ریموت و آپلود از طریق لینک ها

– ظاهر ساده و کاربر پسند

– سرعت بالا

– امکان آپلود در سایت های Badongo ، Depositfiles ، FileFactory.com ، Megaupload ، Rapidshare ، Sendspace ، Uploaded.to ، Zshare و چندین سایت متفرقه

Asapload

دومین سایت آپلود همزمان فایل در چند سایت asapload میباشد که برای دسترسی به آن میتوانید به این لینک زیر بروید: asapload.com

این سایت هم شباهت زیادی با سایت قبلی دارد برای آپلود باید در کادر سفید اولی آدرس فایل خود را به وسیله گزینه Choose انتخاب کنید.

سپس میتوانید در قسمت Description یک شرح کوتاهی از فایل خود بنویسید و در قسمت Password اگر فایل شما پسورد دارد باید در آن قسمت وارد کنید.

حال در قسمت Hostings باید سایت های را که میخواهید در آنها فایل تان را آپلود کنید را انتخاب کنید. در این سایت شما فقط میتوانید 5 سایت را برای آپلود انتخاب کنید که در سایت قبلی شما امکان انتخاب 6 سایت را داشتید.

بعد از انجام  تنظیمات حال میتوانید  روی دکمه Upload کلیک کنید ، و به صفحه ای منتقل  میشوید که با رنگ آبی نوشته است  Please wait… که باید صبر کنید و مدت صبر کردن  بستگی به حجم فایل  شما دارد ، بعد از آپلود سایت به  شما لینکی را میدهد که با آن  میتوانید از سایت های  آپلود شده دانلود  کنید و آن لینک را بین  دیگر کاربران  پخش کنید تا آنها هم بتوانند دانلود کنند.

امکانات کلی این سایت:

– امکان آپلود در 5 سایت

– امکان آپلود از هارد دیسک

– سرعت کم

– ظاهر نه چندان خوب

– امکان وارد کردن پسورد

– امکان وارد کردن توضیح مختصر در مورد فایل

– آپلود در سایت های Badongo ، Depositfiles ، FileFactory.com ، Megaupload ، Rapidshare ، Sendspace ، Uploaded.to و Zshare

Multiupload

سایت سوم سایت معروف multiupload میباشد البته ما در اینجا نسخه اورپایی multiupload را معرفی میکنیم که تقریبا هیچ ربطی به multiupload.com ندارد. برای دسترسی به این سایت به این آدرس بروید: http://www.multiupload.eu/

کار با این سایت مانند سایت های قبلی که معرفی کردیم بسیار ساده هست فقط کافی است در قسمت اول مشخص کنید که از چه طریقی میخواهید فایل خود را آپلود کنید که در این سایت میتوانید از 3 طریق اقدام نمایید ، File Upload  |  Remote URL Upload  |  FIle Mirror Hosting

با اولین گزینه میتوانید فایل های خود را از هارد دیسک خود و با دومین گزینه فایل های خود را به وسیله لینک و با سومین گزینه فایل های خود را از هاست خود آپلود نمایید که سرعت عمل دانلود و آپلود فایل شما در این سایت نسبتا خوب میباشد.

در این سایت شما میتوانید در 12 سایت فایل خود را آپلود کنید البته حداکثر 10 سایت را میتوان از بین این 12 سایت برای آپلود انتخاب کنید که این یک نقطه قوت در بین دیگر سایت ها میباشد.

بعد از مشخص کردن سایت های مورد نیاز و ارسال نشانی فایل روی دکمه Upload کلیک کنید و صبر کنید تا سایت به شما لینک آپلود همزمان را تحویل دهد. بعد از تحویل گرفتن لینک دانلود میتوانید وارد آن شوید و سپس یکی از سایت های مورد نظر را انتخاب کنید تا بتوانید از آن به صورت غیر مستقیم دانلود کنید.

امکانات کلی این سایت:

– امکان آپلود در 10 سایت

– امکان آپلود از هارد دیسک

– امکان آپلود از لینک ها

– امکان آپلود از هاست و FTP

– ظاهر ساده و راحت

– سرعت خوب و نه چندان بالا

– آپلود در سایت های Badongo ، Depositfiles ، FileFactory.com ، Megaupload ، Rapidshare ، Sendspace ، Uploaded.to و Zshare و چندین سایت دیگر

Fileupload

آخرین سایتی را که میخواهیم به شما معرفی کنیم یک سایت ایرانی و فارسی هست که با آن میتوانید همچون سایت های بالا و خارجی همزمان در چندین سایت اشتراک گذاری ، فایل های خود را آپلود کنید.

در این سایت فقط میتوانید فایل های خود را از درون هارد و کامپبوتر خود آپلود کنید که اگر از طریق لینک هم میشد شاید برای کاربران بهتر بود.

در FileUpload شما امکان  انتخاب 6 سایت اشتراک گذاری  را از 6 سایت دارید که این سایت  فایل شما را در فاصله زمانی  خوبی آپلود  میکند. و در آخر سه نوع  لینک به شما تحویل  میدهد که 2 نوع  آنها مربوط به  انجمن و فروم ها میباشد.

در آخر توضیح کوتاهی را از این سایت میخوانید که خود سایت آن را قرار داده است : فایل آپلود یک سرویس رایگان برای آپلود فایل های شما و بارگزاری آنها در سرور های اشتراک گذاری می باشد! با استفاده از فایل آپلود میتوانید با یک بار آپلود فایل آن را در شش سرور مختلف داشته باشید و آنها را بدون صرف زمان بصورت یکجا بارگزاری و به اشتراک بگذارید

امکانات کلی این سایت

– امکان آپلود در 6 سایت اشتراک گذاری فایل

– امکان آپلود فایل از درون کامپیوتر خود

– فارسی بودن محیط

– ظاهر خوب و ساده و راحت

– سرعت نسبتا خوب

– امکان آپلود در سایت های Rapidshare.com و DepositFiles و Rapidshare.de و Megaupload و EasyShare و Netload.in

این بود معرفی 4 سایتی که با آنها میتوانید با یک بار آپلود فایل خود در چندین جا فایل خود را آپلود کنید. در مقاله های بعدی روش های حرفه ای تر و پیشرفته تری معرفی میکنیم. لطفا نظرات خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید و اگر شما هم سایت های دیگری را میشناسید به ما معرفی کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 10 دیدگاه
 1. سلام،
  لطفاً به آپلود سنتر شبکه پادسان هم سری بزنید:
  http://www.padsanannetwork.com/modules/uploadcenter/

 2. باشه نظر منو پاک کنید
  ولی اینو بدونید
  اگه از جایی کپی میکنید منبعش هم ذکر کنید
  برای شما که شعار میدید متفاوت زشته که از جایی کپی کنید و منبع ذکر نکنید

  1. اما نظر شما پاك نشده دوست عزيز؟ چه نظري گذاشتيد دوست من؟

  2. سلام
   شما اگر فكر مي كنيد مطلب رو از جايي كپي كرديم لينكش رو بديد ممنون مي شم
   من خودم امروز كه اين نظر شما رو ديدم چندجا سرچ زدم ديدم كه همين مطلب رو كپي كردن و منبع رو هم نگفتن .

 3. سلام،
  علیرضا جان اون سایت شبکه پادسان رو که گفته بودم سایت ایرانی هستش.
  حتماً یه نگاهی بهش بکن چیز جالبی هست
  بای

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *