حضور بازی های رایانه ای ایرانی در نمایشگاه Gamescom 2010

  • 1389/6/26
  • ميثاق جراحي
  • 2

حضور بنیاد ملی بازی های رایانه ای در بزرگترین نمایشگاه بازی های رایانه ای اروپا (GamesCom 2010)


نمایشگاه (GamesCom 2010) از 18 تا 22 آگوست مصادف با 27 لغایت 31 مرداد ماه سال جاری در شهر کلن کشور آلمان برگزار شد. این نمایشگاه یکی از سه نمایشگاه مطرح بازی های رایانه ای در سطح جهان به شمار می آید.
بازی های گرشاسپ،رویین تنی،سیاره میترا،آسمان دژ،میرمهنا،سیاوش،قلب سیمرغ،گاندو،طلای سیاه در این دوره از برگزاری نمایشگاه معرفی شدند.


دکتر بهروز مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز در حاشیه این دوره از برگزاری نمایشگاه به سخنرانی پرداخت. در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه بازی های رایانه ای اروپا به شمار می رود نمایندگان تجاری انگلستان، آلمان، ایتالیا، رومانی، فرانسه با ابراز شگفتی از پیشرفت کمی و کیفی محصولات تولید کنندگان ایرانی در این عرصه خواستار حضور بازی های ایرانی در بازار های اروپا شدند.

در این نمایشگاه موسسات مختلفی همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، موسسه رسانه و شرکت های رسانا افزار شریف، فن افزار شریف، فناوری نوآوران الکترونیک یارا، هنرهای پویا، آریا صنعت تخیل، سینادیتا، موسسه حور و توسعه گران شبیه ساز حضور داشته و نزدیک به20 بازی رایانه ای ایرانی به نمایش گذاشته شد.

مرجع :خبر گذاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. Fبا سلام و خسته نباشید
    من خیلی به طراحی بازی های رایانه ای علاقه مندم.رشته گرافیک هستم و پروژه نهاییم رو با این موضوع انتخاب کردم.آیا شما منبع فارسی یا ترجمه شده در این زمینه سراغ دارین؟ لطفا از طریق ایمیل بنده رو در جریان بذارید. ممنون از لطف شما
    با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *