تبلیغات تلویزیون گوگل شدت می گیرد

  • 1389/7/15
  • ITTeach
  • 0

5 ماه از زمانی که تلویزیون گوگل(Google TV) در کنفرانس Google I/O معرفی شد می گذرد، و این شرکت از آن زمان در این باره سکوت کرده بوده است. ولی از روز 2شنبه ماشین تبلیغاتی گوگل با جزئیات بیشتری درباره این محصول به راه افتاد، که به نزدیک شدن تاریخ اجرای آن اشاره دارد(گرچه که ما از پیش انتظار اجرای آن در پاییز را داشتیم).

گوگل ابتدا یک وب سایت Google TV به راه انداخت، که همانطور که می توان انتظار آن را داشت، آدرس آن http://www.google.com/tv/ است. همچنین، مدیر محصول و توسعه دهنده تلویزیون گوگل، Ambarish Kenghe، در یک پست وب لاگی تعدادی شریک محتوایی، و مراحلی را که این شرکا برای شخصی سازی برنامه های شان تست کرده اند، و برنامه های آندروییدی که برای تلویزیون گوگل ایجاد کرده اند را معرفی کرد.

شرکت های زیر جزو شرکای معرفی شده در روز 2شنبه بودند:

  • شرکت Turner Broadcasting، شامل TBS، TNT، CNN، Cartoon Network و Adult Swim.
  • HBO تضمین کرده است که HBO GO که به کاربران مجاز اجازه می دهد برنامه های HBO را از طریق مرورگر خود ببینند، بر روی تلویزیون گوگل کار خواهد کرد.
  • NBC Universal، که نرم افزار CNBC Real-Time را تولید کرده است که نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا همزمان با تماشای برنامه های CNBC، سهام مورد علاقه تان را دنبال کنید و به خروجی خبرها دسترسی داشته باشید.
  • NBA نرم افزاری به نام NBA Game Time تولید کرده است که به شما امکان دنبال کردن نتایج به صورت هم زمان و دیدن جدیدترین سرخط خبر ها را می دهد.
  • و بیایید Netflix و Amazon Video on Demand را نیز فراموش نکنیم، که در برنامه معرفی Google TV در کنفرانس Google I/O در ماه می معرفی شدند.

گرچه NBC Universal با نرم افزار CNBC در فهرست حضور دارد، غیبت شبکه های اصلی پخش(ABS، CBS، Fox، NBC) مشهود است.

به علاوه، گوگل تاکید کرده است که با وب سایت های بزرگ مانند سایت های خبری بزرگ New York Times و USA Today، سایت های موسیقی مانند VEVO، Pandora و Napster، شبکه های اطلاع رسانی مانند Twitter، و شبکه های آنلاین مانند blip.tv برای حصول اطمینان از کارکرد مناسب آن ها با تلویزیون گوگل، همکاری کرده است.

همچنین، می توانید انتظار داشته باشید که نرم افزارهای مورد علاقه شما در زمان بهره برداری از تلویزیون گوگل در دسترس قرار گیرند، گرچه که توسعه دهندگان نرم افزار دیگر باید تا سال آینده صبر کنند تا بتوانند نرم افزار های آندرویید خود را بر روی تلویزیون گوگل اجرا کنند. منتظر این باشید که بتوانید همزمان از تلویزیون گوگل tweet بفرستید، به Pandora گوش کنید و کارهای بسیار بیشتری انجام دهید.

در همین حال، سخت افزارهای جانبی به زودی معرفی می شودند. شرکت لاجیتک از محصول Revue set-top box خود در روز 4شنبه پرده برداری می کند و شرکت سونی در روز 12 اکتبر مراسمی را برای معرفی تلویزیون های مدل Bravia که قابلیت اتصال به تلویزیون گوگل را دارند، برگزار می کند.

منبع: hothardware

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *