ساعت زنگی و رادیوی دیجیتالی/اف‌ام توای‌لایت(Twilight) کمپانی پیور( Pure)

  • 1389/9/16
  • ITTeach
  • 3

کمپانی پیور ساعت زنگی رادیو دیجیتال/اف‌ام مدل توای‌لایت را به بازار عرضه کرد. این دستگاه، یک لامپ کم مصرف حاوی گزینه‌های نورپردازی انعطاف‌پذیر را به علاوه یک ساعت زنگی رادی اف‌ام و دیجیتالی ترکیب کرده است تا تجربه بسیار نابی را در کنار تختخواب شما فراهم کند.

مدل توای‌لایت از رادیوی دیجیتالی و اف‌ام با 30 ایستگاه پخش برنامه را در اختیار مشتری قرار می‌دهد و چهار نوع تنظیمات مستقل زنگ خطر، با قابلیت تنظیم آهنگ بیدارباش به، رادیو دیجیتال، اف‌ام یا به صدای طبیعی را ارائه می‌دهد. این دستگاه یک جای فیش 3.5 میلی‌متری برای نصب ام‌پی‌تری(mp3) پلیر، موبایل، PMP یا سایر منابع صوتی‌تان دارد. ساعت زنگی این وسیله می‌تواند بدن‌تان را به طور طبیعی، با استفاده از شبیه‌سازی نور طلوع خورشید از خواب بیدار کند که به طور پیوسته و آرام نور را افزایش داده تا بالا آمدن خورشید هنگام صبح را شبیه‌سازی کند.

دستگاه توای‌لایت کمپانی پیور(Pure) حدود 200 دلار قیمت دارد.

منبع: pure

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. بابا با اين خرجاي امروز مگه ميشه
      ولي تو فكرش هستم انشالله به زودي

  1. سلام امروزه با این زندگیهای شهرنشینی ساعت رادیویی تلفیقی خوبه که آلارمش را روی هر موج رادیو بگذاری بیدارت کنه وحدود ده تا آلارم داشته باشه ضمنا فقط اف ام نباشه بلکه ام دبلیو و اس دبلیو نیز داشته باشه وقابلیت برنامه ریزی آلارم با فلش یا مموری را داشته باشه مطمئن باشید مردم میخرند چون بکارشون میخوره ممنون.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *