متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

SimpleDiagrams : نرم افزار عالی ترسیم نمودار

12345 (بدون نظر)
Loading...
415

برنامه های زیادی را می توانید بصورت آنلاین بیابید که به شما در ایجاد فلوچارت ها و نمودارها کمک کنند . اما بیشتر آنها با برچسب های قیمت سنگین ظاهر می شوند و برای افرادی که می خواهند فقط نمودارهای ساده و ابتدایی ترسیم کنند مناسب نیستند . برای چنین نمودارهای ساده ای ، Simple Diagrams یک نمونه ارائه کرده است .

Simple Diagrams یک برنامه قابل نصب است . چون این برنامه بر مبنای Adobe Air است ، یک پلت فورم متقاطع است و می تواند برروی هر سیستم عاملی که بتواند Adobe Air را اجرا کند بکار برده شود .

پس از نصب برنامه درخواهید یافت که ابزار بیشماری وجود دارند که در ایجاد نمودارهای ابتدایی متعددی به شما کمک می کنند . می توانید از جعبه های اشکال متفاوت استفاده کنید مانند آیکون هایی برای جداول ، انجمن ها و ارتباطات . می توانید به صورت اختیاری نمودارهایتان را حاشیه نویسی کنید ، به آنها توضیحات اضافه کنید ، و برروی نمودار اشکالی را بیفزایید .

افرادی که از Simple Diagrams رایگان استفاده می کنند ، نمی توانند نمودار خود را ذخیره کنند . برای انجام این کار می توانید برنامه را به قیمت ۹دلار خریداری کنید و یا با کلید Print Screen کمی خلاقانه عمل کنید .

ویژگی ها :

  • یک برنامه ترسیم نمودار با کاربرد ساده .
  • پلت فورم متقاطع.
  • امکان ایجاد نمودارهای ابتدایی و ساده.
  • امکان حاشیه نویسی نمودارها و اضافه کردن توضیحات به آنها.
  • علاوه بر فراهم کردن ابزار متعدد ، به شما امکان اضافه کردن اشکال خود به نمودار را می دهد .
  • ابزار مشابه : ModelXtractor ، Diagrammr ، yUML و LovelyCharts .

می توانید SimpleDiagrams را در www.simplediagrams.com بیابید .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برنامه های زیادی را می توانید بصورت آنلاین بیابید که به شما در ایجاد فلوچارت ها و نمودارها کمک کنند . اما بیشتر آنها با برچسب های قیمت سنگین ظاهر می شوند و برای ا