دانلود رایگان نرم افزار آواست (Avast)! نرم‌افزار امنیت اینترنت، نسخه 2.1.835 بتا

 • 1389/10/22
 • ITTeach
 • 4

نرم افزارآواست، بسته‌ای از برنامه‌های کاربردی را با هدف حفظ کامپیوتر در برابر  آلودگی های ویروسی  و سایر نرم افزارهای مخرب  و تهدیدگرارائه می دهد. اگر شما این برنامه را به شکلی صحیح  و در ترکیب با برنامه‌های دیگر از قبیل برنامه‌های کاربردی پشتیبانی اطلاعات مورد استفاده قرار دهید ،به طرز قابل ملاحظه‌ای میزان ریسکمورد حمله قرار گرفتن یا آلوده شدن به ویروس و در نتیجه،  خطر از دست رفتن اطلاعات مهم و خصوصی خود را کاهش می دهید.

برنامه کاربردی امنیتی اینترنت   آواست!  برنامه  امنیت اینترنت  به همراهی  فیلتر هرز ایمیل‌ها(Spam) بکار برده می شود و در دیواره امنیتی(firewall) از پیش نصب شده کامپیوتر ارائه می‌شود. پس از نصب آن، برنامه آواست به شکل نامحسوسی در پس زمینه  فعال می‌شود و کامپیوتر شما را در برابر تمامی نرم افزار های مخرب محافظت می نماید. نیازی نیست که شما کار خیلی خاصی انجام دهید، فقط  این برنامه را نصب کنید و وجود این خطرات را از خاطر ببرید. کاربران فعال اینترنت به حفاظت قویتری  نیاز دارند چرا که آنها از طریق اینترنت خرید می کنند و همچنین عملیات بانکیشان را نیز با اینترنت انجام می دهند. جهت ایمن‌سازی در برابر تهدیدات  سایت های اینترنتی آلوده و خطر رو به رشد سرقت هویت، نرم افزار امنیتی اینترنت آواست از طریق لایه‌های آنتی ویروسی، نرم افزارهای ضدجاسوسی، نرم افزار حفاظتی آنتی روتکیت(rootkit) و دیواره امنیتی و برنامه های ضد هرز ایمیل‌ها،  به شما حفاظتی مداوم ارائه می دهد.

سپرهای بدون وقفه، سپرهای  بدون وقفه  مهمترین بخش برنامه هستند، زیرا آنها  مداوم کارمی کنند تا از ویروسی شدن کامپیوتر شما جلوگیری کنند. آنها بر تمامی فعالیت های کامپیوتر  نظارت می کنند،  تمامی برنامه ها را در تمام مدت کنترل می کنند، بدان معنا که  وقتی برنامه ای شروع بکار میکند و یا اینکه فایلی باز یا بسته می شود.

صندوق مخصوص ویروس، صندوق مخصوص ویروس را میتوان اینگونه تعبیر کرد: پوشه‌ای روی هارد کامپیوتر می باشد که دارای ویژگی های خاصی می باشد  که این ویژگی ها آن را ایمن می سازد  و به مکانی تبدیل می نماید که میتوان در آن فایل هایی که بطور بالقوه  مضر هستند را در آن ذخیره نمود.شما می توانید با فایل های درون صندوق ویژه ویروس کار کنید البته با محدودیت های امنیتی.
نرم افزار فیلتر ضد هرز ایمیل  آواست! نرم افزار امنیت اینترنت آواست شامل فیلتر یکپارچه ضد هرز ایمیل  می باشد و ایمیل های ناخواسته (هرز ایمیل ها) راپیدا می کند.

هرز ایمیل‌هایی که به  به  صندوق ایمیل شما تحویل داده می شود  می تواند منجر به پرشدن سریع صندق ایمیل شما شود که در نتیجه ممکن است ایمیل های مجاز دریافت نشوند. همچنین این امر می تواند به افزایش بار روی سرور ایمیل، ارتباط اینترنتی و شبکه های محلی  بینجامد.

برنامه دیواره امنیتی آواست، شامل یک دیواره امنیتی کاملا یکپارچه می باشد که میتوان مستقیما آن را از طریق  رابط کاربر  کنترل نمود.

دیواره امنیتی  تمامی ارتباط های بین کامپیوتر شما  و دنیای بیرون را کنترل می نماید و ارتباط های غیرمجازی که بر اساس قوانین مجاز و غیرمجاز ایجاد شده اند را قطع می کند. از این طریق دیواره امنیتی می تواند از خروج اطلاعات مهم از کامپیوتر شما جلوگیری کند و همچنین می تواند  مانع تلاش هکرهای بیرونی  برای دستیابی به اطلاعات شما بشود.

اسکنرخط فرمان، برنامه ashcmd یکی از برنامه های امنیتی اینترنت است که از برنامه آواست مشابه استفاده می نماید. موتور اسکنی که آلودگی های بالقوه ناشی از برنامه های مخرب را می یابد لذا  نتیجه  حاصله با نتیجه اسکن از طریق رابط برنامه عادی یکسان می باشد. اسکنر خط فرمان آواست  ashcmd.exe ، معمولا در پوشه مسیر نصب روبرو  c:programfilesalwilsoftwareavast. نصب می شود.

یک اسکن از طریق فرمان سریع و با استفاده از سوییچ ها و پارامترهای مختلف  انجام می شود. برای مشاهده توضیحات پارامترها، فایل ashcmd  را درمحلی قرار داده و  روی آن دوبار کلیک کنید. با اینکار پوشه جدیدی باز می شود که در آن پنجره جدیدی  است و در آن دریچه پارامترهای مختلفی نشان داده شده اند.

محافظت مداوم دربرابر ویروس ها و برنامه های جاسوسی

ایجاد اطمینان از اینکه تمامی ایمیل های ارسالی و دریافتی پاک هستند

محافظت در برابر آلودگی های ناشی از چت

توقف حملات وبسایت های سرقتی

برای شما  جستجوی ایمن و بیخطر در وبسایت های مشکوک و یا اجرای برنامه های کاربردی ناشناخته را میسر می سازد

برای حفظ هویت شما  حملات هکرها را متوقف میسازد

صندوق ایمیل شما را از هرزایمیل ها خالی مکند.

بازی بی خطر و بدون وقفه را برای شما میسر میسازد.

با ویندوزهای XP، vista،7  سازگاری دارد.

فناوری‌های کلیدی

 • آنتی ویروس و موتور ضد برنامه های  جاسوسی با کیفیت بهتر
 • برنامه جدید سندباکس آواست!
 • دیواره امنیتی بیصدای جدید
 • برنامه ضد هرزایمیل جدید
 • سپر رفتاری جدید
 • اسکنر هوشمند جدید آواست
 • مدل بازی بیصدای جدید
 • محافظ ضد روتکیت بدون وقفه
 • ضریب هوشی اجتماعی(Community IQ) آواست
 • سایتهای اصلی(Honeypots ) رفتاری
 • به روزرسانی ویروس هوشمند
 • محاسبات سبز(Green)
 • آی-‌تراک(iTrack ) آواست!
 • سپر ایمیل و سیستم فایل
 • سپر وب
 • سپر IM/p2p
 • سپر شبکه
 • سپر سند

دانلود برنامه امنیت اینترنت آواست! نسخه 2.1.835 بتا

منبع: 2daydl

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. درود بر شما
  دوست من،جدیدترین نسخه ی آوست ۱۱ هستش!
  به نظر من ،بهتره اون رو دریافت کنیم…
  از اینجا دانلود کنید
  www.iransetup.com

 2. چیزی که توی خود سایت زده نسخه ۵ هست
  رایگان هم نیست مثله آنتی ویروسش
  لینک هم خرابه 🙁

 3. دست شما دردنکنه. مرسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییییییییی.

 4. من نسخه setup_av_free_cnet را دانلود کردم در حال حاضر انتی ویروس نود۳۲ نسخه version 3.0.621.0 را در سیستم دارم وهمینطور انتی ویروس malwarebytes لب تاپ من هم دل وسیستم عاملم ویندوز۷ می باشد هنوز این فایل را نصب نکردم ایا نصب ان مراحل خاصی دارد و اینکه با توجه به توضیحاتی که دادم نصب ان در سیستم من مشکلی ایجاد نمی کند؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *