بهترين بازي‌هاي آنلاين براي مرورگر كنسول بازي نينتندو-Wii

  • 1389/10/30
  • عباس كريمي
  • 3

در دنياي كنسول‌هاي بازي به نام هاي مشهوري برمي خوريم كه هر كدام قسمتي از بازار را از آن خود كرده اند. پلي استيشن سوني، ايكس باكس مايكروسافت و البته “وي” از نينتندو! روي سخن ما با اين محصول نينتندوست. اگر از بازي كردن با كلكسيون بازي هايتان خسته شده ايد و پول كافي براي خريد بازي هاي جديد را نداريد خوش حال خواهيد شد بدانيد وب سايت هاي بسياري هستند كه بازي هاي آنلاين را تنها با چند كليك در اختيار شما قرار مي دهند. البته بديهي است كه در اين وب سايت ها بازي هايي همچون Super Mario Galaxy 2 را براي بازي در اختيار نخواهيد داشت و تنها مي توانيد بازي هايي را براي سرگرم ساختن خودتان بيابيد. اما بهترين نكته اي كه وجود دارد اينست كه براي بازي آنلاين با كنسول خود نيازي به شكستن قفل Wii نداريد.

آيا از مفيد بودن مرورگر رايگان Wii نااميد شديد؟ برخي سايت هاي بزرگ مثل Hulu در اين زمينه فعاليت نمي كنند و البته از يكپارچگي آن با HTML5 نيز نمي توان صحبت كرد، به نظر من يك آپديت مي تواند رضايتبخش باشد. اما اينها بدان معنا نيستند كه ما نمي توانيم هيچ بازي رايگان و تحت وبي را پيدا كنيم.

در حالي كه مطمئنا تناقضي در بازي هاي توليد شده وجود دارد، همين نكته آن بازي ها را برای ديدن خلاقيت مردم سرگرم کننده ساخته است. به علاوه، از آن جايي كه دانلود با مرورگر Wii رايگان است، ديگر دليلي واقعي براي آزمايش نكردن بازي هاي بسيار زياد رايگاني كه در وب هستند وجود ندارد. اين بازي ها از دسته ي كنترل حركتي Wii استفاده مي كنند هم در قالب طراحي و هم توسط هدايت از طريق حرکت ماوس، هم چنين برخي بازي ها هم مي توانند توسط دكمه هاي كنسول Wii كنترل شوند.

فراموش نكنيد قبل از اينكه شروع به بازي كنيد نياز داريد به اينترنت متصل شويد، اما نگراني به خودتان راه ندهيد: كاري بسيار آسان و البته رايگان است و آنرا توسط يك اتصال واي فاي در منزل به شما ارائه كرده اند.

Wiicade

احتمالا بهترين منبع شناخته شده براي بازي هاي سازگار با Wii در اينترنت اين سايت مي باشد. سايت Wiicade براي جستجوي شما به منظور آغاز بازي هاي اينترنتي Wii مكاني بسيار مناسب مي باشد. شما در اين سايت مي توانيد صدها بازي را بيابيد، البته اين نكته را مي بايست در نظر بگيريد كه كيفيت اين بازي ها بسيار متنوع هستند.

چيز خوبي كه در اين جا به چشم مي خورد اين است كه سيستم رتبه بندي سايت، مرتب نمودن گندم تا كاه را بسيار آسان كرده است! اگر در جستجوي يك بازي خوب هستيد كه با آن شروع كنيد من قويا بازي Bubble Shooter را توصيه مي كنم.

تصويري از بازي Frozen Bubble البته با ريموت كنترل كنسول شما!

Wiiplayable

اين سايت كه كاملا به بازي هاي Wii اختصاص داده شده مطمئنا براي كنسول شما بوكماركي با ارزش است. در اين سايت شما مي توانيد مجموعه اي از بازي ها را بيابيد كه در دسته بندي هايي مشخص مرتب شده اند. اينجا چيزهاي بسياري براي اكتشاف وجود دارند، پس اونارو چك كنيد.

با وجودي كه در اين سايت چيزهاي بسياري براي اكتشاف وجود دارند اما به دلايل نوستالوژيك بايد بازي شكارچي اردك(Duckhunter) براي كنسول Wii را امتحان كنيد.

اين بازي به طور تكان دهنده اي به چيزهاي واقعي نزديك است. البته هيچ چيزي نمي تواند سرگرم كننده تر از تفنگ نوري اصلي اين بازي باشد اما همانگونه كه مي بينيد اين تفنگ نمي تواند با تلويزيون هاي مدرن كار كند، ‌تلويزيون هايي كه شايد در نزديكي خودتان هم مي توانيد پيدايشان كنيد!

Videlectrix

اگر شما  يكي از هواداران سايت Homestarrunner.com هستيد،‌ احتمالا  بايد كلكسون Videlectrix براي Wii را چك كنيد. شما در اين جا مي توانيد تقليدهايي از بازي هاي دوران آتاري را بيابيد،‌ اما بهتر است تقليدي بودنشان را فراموش كنيد و تنها از بازي خودتان لذت ببريد.

نه بسياري از بازي ها اما به طور كلي آن ها خيلي سرگرم كننده هستند. در انتها خوش حال هستم از اينكه به تعدادي از  بازيهاي خوش ساختي كه با كنترل هاي ويژه ي Wii كار مي كنند دسترسي دارم.

منبع: makeuseof

لينك هاي مفيد:

wii

nintendo

wiibrowser

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
    1. علي رضا جان مي خواي مجاني بازي كني اون وقت انتظار سوپر ماريو داري؟ D:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *