متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ با مدل های متفاوت Ace,Gio,Fit,mini

12345 (بدون نظر)
Loading...
46

اگر تا به حال خیال می کردید تنها تلفن همراه جدید Galaxy  سامسونگ همان S2 آن بوده که پیش تر در نمایشگاه جهانی موبایل معرفی شده است سخت در اشتباه اید ! سامسونگ با چهار مدل از سری گلگسی می خواد نشان دهد که به این راحتی ها بازار تلفن همراه را رها نمی کند.

گلگسی Ace : در میان چهار مدل گلگسی، سامسونگ Ace دارای سخت افزارهایی مثل صحفه نمایش AMOLED یا پردازنده ۱ گیگاهرتزی مانند گلگسی S نمی باشد ولی دارای آپشن های خوبی در گروه خود مانند پردازنده ۸۰۰ مگاهرتزی و صفحه نمایش ۳.۵ اینچی HVGA می باشد.این مدل دارای دوربین ۵ مگاپیکسلی می باشد و طراحی آن هم در حد معمولی است.این مدل همانند سه مدل دیگر از آندروئید ۲.۲ بهره می برد.

گلگسی Gio : این مدل در این گروه چهار تایی از مدل های محبوب ما به حساب می آید.مطمئن باشید که این مدل نیز از سخت افزارهایی مشابه Ace بهره می برد که می توان از این موارد به پردازنده ۸۰۰ مگاهرتزی و آندروئید ۲.۲ اشاره کرد.نکته حائز اهمیت در طراحی این مدل است که می توانید این مدل را گونه ضعیف شده گلگسی S نامید.همانند Ace صحفه نمایش ۳.۲ اینچ می باشد ولی دوربین آن ۳ مگاپیکسل است.

گلگسی Fit : تفاوت در Gio و Fit را می توان در چهره و زیبایی این دو مدل دانست، اما این راه برای شناخت برتری زیاد مناسب نمی باشد.این مدل دارای پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی می باشد و صحفه نمایش ۳.۳ اینچی می باشد.این مدل نسبت به دو مدل قبلی کمی ضخیم تر است . سامسونگ Fit زیاد زیبا طراحی نشده است و این امر می تواند سامسونگ را به به پله به عقب بازگرداند.

گلگسی Mini :‌ چیزی جدید یا خاصی در این مدل وجود ندارد. در سامسونگ Mini از پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی و صحفه نمایش ۳.۱۴ استفاده شده است. کیفیت دوربین ۳ مگاپیکسل است.صحفه نمایش از نوع QVGA می باشد.از نکات مهم در این مدل کیفیت صحفه نمایش است که با توجه به نوع و مشخصات سخت افزاری باید در آن تامل بیشتری شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. Rapid Gigabitz می‌گوید

    i like it سامسونگ با مدل های متفاوت Ace,Gio,Fit,mini | مجله اینترنتی گویا آی‌تی now im your rss reader

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر تا به حال خيال مي كرديد تنها تلفن همراه جديد Galaxy سامسونگ همان S2 آن بوده كه پيش تر در نمايشگاه جهاني موبايل معرفي شده است سخت در اشتباه ايد ! سامسونگ با چهار مدل از سري گلگسي مي خواد نشان دهد كه به اين راحتي ها بازار تلفن همراه را رها نمي كند.