سرگرمی آخر هفته : Snowmageddon

  • 1390/1/26
  • مهرداد ارجمندی
  • 1

 

یک هفته ی طولانی دیگر تمام شد و بالاخره بهترین روز هفته فرا رسید . خب بهتر است پس از یک هفته ی پر از کار و استرس کمی هم به فکر تفریح و سرگرمی خودتان باشید . البته اصلا فکر نکنید بازی این هفته از دسته بازی های رمانتیک و آرامش بخش محسوب می شود !بلکه  باید خودتان را برای یک مبارزه تمام عیار با غول برفی در Snowmageddon آماده کنید !

بازی  Snowmageddon

هدف اصلی بازی زنده ماندن است بله زنده ماندن در پانزده روز حمله ی یک نوع غول برفی  وحشتناک ! در هر روز یک غول برفی سالم و سرحال به سراغ شما می آید تا خانه تان را بر سرتان خراب کند. …. و سئوال اصلی این است که آیا می توانید زنده بمانید ؟

 

این یکی از تیترهای داغ روزنامه ها برای اولین روز حمله ی آدم برفی ها است : در حال حاضر اوضاع اصلا برای مردم خوشایند به نظر نمی رسد . …

هنگامی که مرحله اول را شروع کردید کنترل های کیبورد بازی برای شما نشان داده می شود . برای هدف گیری و شلیک به سمت هدف باد از موس و کلید چپ آن استفاده کنید.

هنگامی که درگیر جنگ و نبرد شدید می توانید وضعیت سلامتی خانه تان ( جونتان !) را مشاهده کنید . همچنین شمار کشته شدگان غولهای برفی در هر حمله ، تاریخ روزهای باقی مانده و دوره ی حمله ها در 15 روز ، وضعیت اسلحه های در حال استفاده و وضعیت مهمات را می توانید ببینید .

باید در هنگام کشتن آدم برفی ها خیلی دقیق و سریع عمل کنید … چون آنها به شدت چابک و سریع هستند و با سرعت وحشتناکی به سمت خانه ی شما حمله می کنند .

هنگامی که در بازی پیشرفت کردید و یک دور کامل آن را تمام کردید وضع مالی تان خیلی خوب می شود و پول زیادی بدست می آورید و نوار مربوط به پول شما بالا می رود ( همان طور که در تصاویر نشان داده شده است ) و کم کم شما می توانید اسلحه های بهتری بخرید و آن ها را به روز کنید همچنین می توانید با پولی که به دست می آورید خانه تان را هم تعمیر کنید .  توجه داشته باشید : که  فقط وسایلی را که بتوانید بخرید” پر رنگ ” می شوند .

همچنین توجه داشته باشید : که می توانید با نگه داشتن یا چرخاندن موس بر روی هر کدام از اسلحه ها وضعیت آنها را مشاهده کنید .

 

با استفاده از اسلحه های خودکار و مسلسل به راحتی می توانید دخل آدم برفی های مهاجم را بیاورید و به مرحله های بعدی بروید .

تقریبا این تمام چیزی بود که در این بازی داشتیم و می توانید در تصویر زیر هم به خوبی آنها را مشاهده کنید .  در ضمن توجه کنید که هد شات یا شلیک در مغز دشمنان امتیاز بسیار بیشتری دارد ( طبق معمول !) پس بیشتر دقت کنید و تا جایی که می توانید امتیازهایتان را بالا ببرید .

مرتب پس از اینکه امتیازتان بالا رفت به مغازه اسلحه فروشی سر بزنید و از اسلحه های جدید استفاده کنید  همچنین می توانید خانه تان را هم مرتب تعمیر کنید تا سالم بماند .

نبرد خوب و موفقی را برایتان در رویارویی با غول های برفی آرزو می کنم : دی

از اینجا می توانید به این بازی جالب دسترسی داشته باشید !

 

منبع : How-To Geek

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *