متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : پازل بلوکی؟ یا بلوک پازلی !

12345 (بدون نظر)
Loading...
138

بعد از گذشت یک هفته طولانی دیگر به آخرین ساعات کاری رسیده اید ! پس چرا کمی در این فرصت کوتاه تفریح نمی کنید ؟ در بازی این هفته باید ، شما باید راه خود را از طریق  ساختن مجموعه ای از بلوک ها که در واقع مثل  پازلی می باشند باز کنید تا بتوانید فرار کنید .

 

بوک پازل یا پازل بلوک ؟ !

هدف بازی این است که برای بیست مرحله ای که در پیش دارید به کمک جابجایی بلوک ها و بردن آنها به مکان های تعیین شده راه خروج خود را باز کنید و بتوانید از آن اتاق یا مرحله به اتاق و مرحله دیگر بروید . در مراحل اولیه همه چیز ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد طوری که شما با خود فکر می کنید بازی برای سنین زیر ۴ سال طراحی شده ! ولی این همه قضیه نیست باید خودتان را برای مراحل سخت تر هم آماده کنید !

در اینجا اولین مرحله از این بازی را مشاهده می کنید ( که ساده ترین مرحله هم هست ) در واقع در این مرحله شما فقط یاد می گیرید که چطور با کلید های جهتی آدمک را جابجا کنید .

توجه داشته باشید که در بالای هر مرحله پیامی را می بینید که به عنوان راهنما می توانید از آن استفاده کنید .

برای رفتن به مرحله بعد آماده هستید ؟ … به محض اینکه به در خروجی رسیدید فورا به صورت خودکار به مرحله بعد برده می شوید .

همچنین توجه داشته باشید که آب شاری که از بالای سرتان می ریزد هیچ تاثیری بر روی حرکت شما ندارد و بیشتر جنبه ظاهری دارد .

هنگامی که به اتاق دوم رسیدید به اولین بلوکی که باید جابجا کنید برخورد می کنید . باید این بلوک را به روی صفحه فشاری که با خط قرمز نشان داده شده است ببرید تا درب خروجی آزاد شود . هنگامی که این کار را کردید درب خروجی فعال شده و شما می توانید با رسیدن به آن به مرحله بعد بروید درست به همین سادگی ! برای اینکه این بلوک ها را جابجا کنید فقط کافی است با کلید های جهتی آنها را به جایی که می خواهید ببرید هل دهید .

درب خروج فعال شد …!

حالا می توانید به راحتی با رسیدن به آن به خارج شوید .

 

 

در اتاق سوم شما برای اینکه خارج شوید باید دو بلوک را به مکان های مورد نظر برسانید تا درب خروجی فعال شود  .

بله درست است موفق شدید !

همین طور که در بازی پیش می روید با مراحل و معماهای جالبتری مواجه می شوید و برای اینکه خروج را فعال کنید نیاز دارید که کمی بیشتر فکر کنید ….

موفق باشید امیدوارم از این بازی لذت ببرید .

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید .

منبع : How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از گذشت یک هفته طولانی دیگر به آخرین ساعات کاری رسیده اید ! پس چرا کمی در این فرصت کوتاه تفریح نمی کنید ؟ در بازی این هفته باید ، شما باید راه خود را از طریق ساختن مجموعه ای از بلوک ها که در واقع مثل پازلی می باشند