آپلود عکس‌های آلبوم فیس‌بوک خود را به راحتی با ایزی آپلودر کنترل کنید

آپلود عکس‌های آلبوم فیس‌بوک خود را به راحتی با ایزی آپلودر کنترل کنید
  • 1390/6/13
  • مونا صالحی
  • 5

چگونه عکس‌های صفحه فیس‌بوک خود را مرتب میکنید؟ اگر زمان زیادی را در شبکه های اجنماعی سپری می کنید، قطعا عکس‌های زیادی برای پیگیری دارید و هر روز عکس‌های بیشتری را اضافه می‌کنید. چند ماه پیش Pick & Zip که روش سریعی برای دانلود عکس‌های فیس‌بوک است را نشان دادم، اما چگونه آپلود عکس‌ها را در صفحه فیس‌بوک خود مدیریت می‌کنید؟

بعضی وقت‌ها آپلود مستقیم عکس‌ها در صفحه فیس‌بوک کاری خسته کنندست، مخصوصا هنگام آپلود عکس‌های بزرگ که لازم است قبل از ویرایش اطلاعات آلبوم آنها را فشرده و تغییر اندازه دهید. اگر تعداد زیادی عکس را به یکباره آپلود کنید این روند دیرتر پیش میرود و گاها مجبور می‌شوید آپلود را دوباره شروع کنید.

راه مقابله با این مشکل چیست؟ میتوانید خودتان از پیش عکس را فشرده و تغییر اندازه دهید، اما این کار مدتی طول میکشد. یا میتوانید برنامه ایزی آپلودر عکس در فیس‌بوک را دانلود کنید. قصد دارم در این مقاله نحوه عملکرد این برنامه را به شما نشان دهم.

ایزی آپلودر عکس فیس‌بوک چیست؟

همانطور که از اسمش پیداست ایزی آپلودر فیس‌بوک یک برنامه کاربردی دسکتاپ است که راهکاری آسان برای دریافت عکس‌ها از دسکتاپ به صفحه فیس‌بوکتان نشان میدهد. این برنامه به شما کمک میکند تا به راحتی آلبومی بسازید یا آلبوم عکس‌ها را بدون نیاز به ‌سایت فیس‌بوک و یا استفاده از آپلودر پیش فرض فیس‌بوک آپدیت کنید. ایزی‌آپلودر برای آپلود فایل‌‌ها با حجم بالا پر کاربرد است.

توسط این برنامه میتوانید گزینه‌های تغییر اندازه یا فشرده‌سازی را انتخاب کنید تا عکس‌ها همانطور آپلود شوند. وقتی توسط ایزی‌آپلودر فیس بوک وارد حساب کاربری فیس‌بوک خود شدید میتوانید به راحتی با یک راست کلیک آنها را آپلود کنید زیرا در این برنامه امکان استفاده از راست كليك تعبيه شده است كه به راحتي ميتوانيد در تصوير آپلود شده تغييراتي را اعمال نماييد.

آپلود عکس‌ها توسط برنامه ایزی‌آپلودر فیس‌بوک

برای مدیریت عکس‌های فیس‌بوک خود از صفحه دسکتاب، اولین کاری که باید انجام دهید به وب سایت این برنامه برید و روی دانلود رایگان در بالای صفحه کلیک کنید.

وقتی برنامه ایزی‌آپلودر را در فیس‌بوک نصب کردید آنرا اجرا کنید این برنامه باعث تسریع انتخاب عکس‌ها برای آپلود میشود. یک یا چند عکس را برای طی مراحل آپلود انتخاب کنید.

بعد از انتخاب عکس‌ها برای ورود به حساب کاربری فیس‌بوک روی گزینه اتصال کلیک کنید و برنامه ایزی‌آپلودر را در فیس‌بوک تایید کنید.

لیستی از عکس‌های آلبوم فیس‌بوک نمایش داده می‌شود. می‌توانید آلبوم فعلی (موجود) را برای ارسال عکس‌های جدید خود انتخاب کنید و یا آلبوم جدیدی ایجاد کنید. اگر تصمیم بگیرید آلبوم جدیدی ایجاد کنید، پنجره جدید پاپ‌آپ به شما امکان نامگذاری، انتخاب مکان و کنترل تنظیمات حریم خصوصی را میدهد.

بعد از انتخاب آلبوم مورد نظر برای آپلود، عکس‌ها شروع به آپلود میکنند. مراحل آپلود به آرامی طی میشود و مسلما زمان کمتری نسبت به آپلودر پیش فرض فیس‌بوک زمان می‌برد.

نکته: به خاطر داشته باشید که می توانید آپلود عکس‌ها را با کلیک راست هنگام اتصال به حساب کاربری فیس‌بوک هم انجام دهید.

تغییر اندازه عکس‌ها توسط ایزی آپلودر در فیس‌بوک

اگر قصد دارید تغییر اندازه تصاویر را بصورت دسته ای انجام دهید، روی تنظیمات انتهای صفحه اصلی کلیک کنید و گزینه های تغییر اندازه را بررسی کنید. از این قسمت می‌توانید فشرده سازی JPEG و آپلود سایز پیش‌فرض تصویر را تنظیم کنید. همچنین می‌توان برنامه را به گونه‌ای تنظیم کرد که عکس‌ها بصورت خودکار بچرخند و كارهاي ديگر…

نتیجه‌گيري

برنامه ایزی آپلودر در فیس‌بوک روی ویندوزهای اکس‌پی/ ویستا/ 7 سازگار است.

آیا از ایزی آپلودر برای آپلود عکس‌های فیس‌بوک استفاده کردید؟

منبع:makeuseof

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
  1. salam khanome mona, dar morede ye kare tarjome website englisi be farci ba shoma kar dashtam,age mayel be anjame in kar hastin,lotfan tamas begirin. movaffagh bashin.
    farid.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *