متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Splitfish دسته ی Xbox 360 را با یک موس ترکیب کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
152

خیلی از طرفداران بازی های کامپیوتری از نوع اول شخص شلیک کننده (یا به عبارتی FPS ، مخفف First Person Shooter که نام یک سبک بازی است) همواره اظهار داشته اند که دقت یک کنترلر کنسول کمتر از دقت موس است، دکمه های  ثامب استیک یا گوشت کوبی شکل که با شصت حرکت داده می شوند، دقتی در حد یک موس ندارند. این بار کمپانی Spilitfish برای حل این مشکل اقدام خوبی انجام داده است.

کنترلر دو بخشی جدیدی که ترکیبی از موس و کنترلر Xbox 360 است را در تصویر زیر مشاهده می کنید. این موس بی سیم دارای دکمه های کنترلر Xbox 360 نیز می باشد. قطعه ی دیگری نیز در کنار موس وجود دارد و دکمه های دیگری شبیه ثامب استیک و جهات (D-pad نام دکمه های جهت معمولی است) روی آن قرار داده شده است. در واقع موس را در یک دست گرفته و قطعه ی دوم را در دست دیگر می گیرید و از این کنترلر جالب استفاده می کنید.

البته عادت کردن به این کنترلر و موس ترکیبی کمی زمان خواهد برد ولی برای کسی که به بازی های کنسول علاقه دارد، صرف کردن وقت برای عادت به این کنترلر تنها بلیط استفاده از یک وسیله ی خوب و جالب است.

منبع:

dvice

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خیلی از طرفداران بازی های کامپیوتری از نوع اول شخص شلیک کننده (یا به عبارتی FPS ، مخفف First Person Shooter که نام یک سبک […]