متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

BluePoison: قابلیت‌های پنهان ویندوز ۸ را باز کرده و پوسته‌ی پیش فرض را تغییر می‌دهد

12345 (بدون نظر)
Loading...
96

در ماه مِی، BluePoisonرا جهت باز کردن برخی قابلیت های پنهان، استفاده از ابزارها، و بهبودهای مرتبط با UI در نسخه ی لو رفته ی ویندوز ۸ معرفی کردیم. در ابتدا،این برنامه جهت جایگزینی ویندوز ۷ طراحی شد (مانند فایل اکسپلورر با ویندوز اکسپلورر مبتنی بر نوار، و جهت باز کردن PDF Reader، Task Managerتوسعه یافته ی ویندوز، و وب کم، در نسخه ی اولیه ی ویندوز ۸). اکنون،  BluePoison  از نسخه ی پیش نمایش ویندوز ۸ (مخصوص توسعه دهندگان) پشتیبانی می کند. آخرین نسخه ی  BluePoison  (ویرایش ۱/۲) به شما امکان غیر فعال کردن منوی شروع همه جانبه ی ویندوز ۸، باز کردن پوشه ی برنامه ها، فعال کردن قابلیت ضربه ی تمام صفحه بر روی صفحات کوچک، و اجرای Moorea (از MS Office 15) را بر روی ویندوز ۸می دهد. به جز این کارها، با ارائه ی گالری از پوسته های منوی آغاز ویندوز ۸، برای شما امکان انتخاب رنگ پوسته ی مورد دلخواه تان را فراهم می کند.

این برنامه جهت اعمال تغییرات نیازمند اجازه ی دسترسی مدیر (administrator) می باشد. اگر به عنوان مدیر وارد ویندوز ۸ نشده اید، روی برنامه راست کلیک کنید، گزینه ی Run as administrator  را انتخاب کرده و با وارد کردن رمز عبور مدیر، برنامه را اجرا کنید. تَب unlock hidden feature ، قابلیت های پنهانی که قابل باز کردن هستند را نشان می دهد. می توانید آن ها را یکی یکی فعال کنید و یا با استفاده از enable all، همگی قابلیت های پنهان را باز کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید قابلیت Aero ویندوز ۸ را برای صفحه ی نمایش با رزولوشن پایین فعال کنید، گزینه ی Allow Snap را انتخاب کرده و روی enable کلیک کنید.

 BluePoison  می تواند تمامی قابلیت های باز شده را با یک حرکت غیر فعال کند. وقتی که می خواهید به حالت اولیه ی تنظیمات ویندوز ۸ برگردید، روی disable all کلیک کنید تا به حالت تنظیمات پیش فرض برگردد، که شامل منوی شروع همه جانبه ی ویندوز ۸، پوشه ی پنهان برنامه ها، و قابلیت Aero می شود.

 BluePoison  شامل ۱۰ پوستهی منوی شروع برای ویندوز ۸ است که غیر قابل شخصی سازی هستند. از آنجاییکه نسخه ی ویندوز ۸ (برای توسعه دهندگان) دارای گزینه ای برای تغییر رنگ پوسته ی پیش فرض نیست، این قابلیت به شدت سودمند می شود وبه شما امکان انتخاب از میان پوسته های موجود برای تغییر رنگ منوی شروع را می دهد. به محض این که پوسته ی جدیدی را اعمال کردید، شروع به راه اندازی مجدد سیستم می کند، بنابراین، بهتر است پیش از این که این تغییر را اعمال کنید، تمامی برنامه هایی که در حال کار هستند را، خودتان ببندید.

در تب windows 8 download، لینک های دانلود مستقیم نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز ۸ (مخصوص توسعه دهندگان) هستند. همچنین لینک Office 15 نیز آورده شده است، البته ما توصیه به داونلود آن نمی کنیم، چرا که نسخه ی ارائه شده ی رسمی از طرف مایکروسافت نمی باشد. اگر بخواهید آن را امتحان کنید، ریسک امتحان کردن آن به پای خودتان! ما مسئولیتی در قبال به وجود آمدن مشکل احتمالی در رایانه تان نداریم. نسخه ی ۱/۲  BluePoison ، فقط روی نسخه ی مخصوص توسعه دهندگان ویندوز ۸ کار می کند.

 

دانلود  BluePoison  (وب سایت به زبان ایتالیایی است، لینک دانلود در آخر صفحه است)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. Tragzes می‌گوید

    ۶۴ بیت رو دانلود کردم مرحله آخر نصب نشد.ولی همون مقدار رو زود نصب کرد.

  2. nader می‌گوید

    ممنون. جالب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در ماه مِي، BluePoisonرا جهت باز كردن برخي قابليت هاي پنهان، استفاده از ابزارها، و بهبودهاي مرتبط با UI در نسخه ي لو رفته ي ويندوز 8 معرفي كرديم. در ابتدا،اين برنامه جهت جايگزيني ويندوز 7 طراحي شد (مانند فايل اكسپلورر با ويندوز اكسپلورر مبتني بر نوار