دو ابزار جانبی جدید از شرکت Belkin برای دوربین LiveAction

دو ابزار جانبی جدید از شرکت Belkin برای دوربین LiveAction
  • 1390/9/5
  • مهران
  • 2

 

شرکت Belkin از خط تولید لوازم جانبی دوربین LiveAction برای آیفون و آیپاد تاچ جهت کمک به کاربران برای عکاسی و فیلمبرداری بهتر با این دستگاهها، رونمایی کرد. به این ترتیب دو محصول جدید به بازار عرضه خواهند شد که عبارت اند از گیره دوربین LiveAction که آیفون و آیپاد تاچ را تبدیل به یک دوربین دیجیتال قدیمی می کند، و دومی Remote برای دوربین LiveAction که قادر به کنترل شاتر دوربین آیفون و آیپاد تاچ به صورت بی سیم می باشد.

 

 

گیره دوربین LiveAction (F8Z8888) روی اتصال دهنده ی داک قرار گرفته و با بیشتر موارد سازگاری دارد. این گیره طراحی شکیل و ظریفی برای استفاده ی راحت تر دارد. این گیره با یک دکمه ی شاتر خارجی، به شما امکان عکسبرداری سریع و راحت را فراهم می کنند. این گیره دارای پایه ی نگهدارنده و دکمه ی اختصاصی برای فیلمبرداری نیز می باشد.

 

 

 

ریموت دوربین LiveAction (F8Z896)، به بیان دیگر، قادر به فعالسازی شاتر دوربین آیفون و آیپاد تاچ به صورت بی سیم از فاصله ی حدود 30 فوتی با استفاده از فناوری بلوتوس می باشد. این دستگاه دو دکمه برای عکس و فیلم و یک پایه ی جداشونده برای دوربین دارد. قیمت این دستگاه $49.99 می باشد.

هر دوی این دستگاهها با آیفون و آیپادتاج سازگاری داشته و با نرم افزار رایگان LiveAction کار می کنند.    

 

منبع: Itechnews
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. ممنون جناب کرمانیان. شما هم سرافراز و موفق باشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *