افزونه PageArchiver و آرشیو وب سایت های مورد علاه جهت دسترسی آفلاین

  • 1391/2/12
  • حدیث دلبرد
  • 1

اغلب اوقات در اینترنت به سایت های بر می خوریم که به موضوعات و مطالب آن ها علاقه داریم اما در عین حال زمان کافی برای مطالعه همه آن ها را نداریم .در اینجا باز افزونه ای از گوگل کروم به یاری شما می شتابد .افزونه PageArchiver به شما کمک می کند تا وب سایت های مورد علاقه خود را ذخیره کنید و در نهایت آن ها را تبدیل به یک فایل فشرده zip کرده تا دسترسی به آن ها برای شما با متمرکز و فشرده کردن وب سایت ها راحت شود . در ادامه نیز می توانید با استفاده از امکان WYSIWYG بر روی صفحات نکته نویسی کنید .بدین طریق در صورتی که به اینترنت متصل نیستید می توانید از صفحات مورد علاقه خود بهره مند شوید .

بعد از ذخیره سازی شما می توانید بر اساس کلمات کلیدی موجود آن ها را دسته بندی و منظم و مرتب کنید . بعد از نصب این افزونه باید دکمه ای با نام PageArchiver مشاهده کنید .

در صفحه اصلی این افزونه دارای سه گزینه با نام های  Archives, Tabs و  Tagsوجود دارد

برای اینکه یکی از این وب سایت ها را به درستی ذخیره کنید کافیست که بر روی تب کلیک کنید و دکمه ذخیره را زده تا این سایت برای شما ذخیره شود زمانی که برای ذخیره سازی صفحات صرف می شود به حجم صفحات انتخابی شما بستگی دارد و مکن است برخی سریعتر و برخی در مدت بیشتری ذخیره شوند .

با کلیک بر روی گزینه Archives می توانید لیست تمام وب سایت های را که تا کنون ذخیره کرده اید را مشاهده کنید . با کلیک بر روی زبانه ها می توانید آرشیو خود را مدیریت کنید و در صورت تمایل وب سایتی را از فهرست خود پاک کنید و… توجه کنید که با استفاده از آیکون Filter می توانید وب سایت های آرشیو شده خود را بر اساس مواردی همچون  تاریخ ذخیره سازی صفحه ، آخرین بار که آن را خوانده اید و یا حتی آدرس url آن مرتب و Filter کنید .

دانلود افزونه PageArchiver

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *