متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مي خواهيد “منتقد بازي” شويد ؟!

12345 (بدون نظر)
Loading...
6

دوستان و همراهان هميشگي نقد ها و مطالب من، دوست دارم يك بخش خاصي به اين مجله اضافه كنم كه شايد برخي شما عزيران با آن ارتباط خوبي برقرار كنيد. در اين بخش قصد دارم شما را در نقد بازي هاي رايانه اي كه انجام ميدهم شريك كنم. نقد بازي ها بر اساس جمعي از امتياز ها است كه در بسياري از سايت هاي بازي مرسوم شده. بنده با توجه به سليقه ي خودم يك “نمونه” را آماده كردم و به ازاي هر بازي كه در آينده منتشر مي شود و حتي بازي هاي قديمي، مجموع از امتياز ها را بر روي اين مجله به همراهي تصويري از بازي قرار خواهم داد.  شما مي توانيد با نظر هاي خوبتان و امتياز هايي كه به بازي مي دهيد،‌ به من در نقد بازي كمك كنيد.

شرح امتياز ها از 10
داستان بازي
Game play (روند اصلي)
صدا گذاري ها
كنترل
هوش مصنوعي
زاويه ي ديد
شخصيت پردازي ها
فيزيك و تخريب پذيري
گرافيك و طراحي محيطي
باگ و ايراد هاي بازي
جمع كل


ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
6 دیدگاه
 1. حسین می‌گوید

  ایده خوبی هست فقط به نظرم اگه توی سابدامین دیگه ای باشه بهتر بشه.

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   والا بايد به مدير سايت بگيد

 2. صادق می‌گوید

  ایده خوبیه. فقط سعی کنین یک حالت گرافیکی هم براش طراحی کنین.

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   چشم سعي خودم رو ميكنم ممنون

 3. محسن خاتمی می‌گوید

  سلام
  میثاق جان اولا بابت تمام مقالات شیرین و جذابت تشکر میکنم و اینکه من هم با طرحتون موافق هستم و خوبه که دوستان کاربرمون و خوانندگان عزیز گویا آی تی هم در مجله نقش بیشتری داشته باشند.
  موفق و پیروز باشید
  خداقوت

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   لطف داري دوست عزيز مرسي

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوستان و همراهان هميشگي نقد ها و مطالب من، دوست دارم يك بخش خاصي به اين مجله اضافه كنم كه شايد برخي شما عزيران با آن ارتباط خوبي برقرار كنيد. در اين بخش قصد دارم شما را در نقد بازي هاي رايانه اي كه انجام ميدهم شريك كنم. نقد بازي ها بر اساس جمعي از امتياز ها است كه در بسياري از سايت هاي بازي مرسوم شده. بنده با توجه به سليقه ي خودم يك "نمونه" را آماده كردم و به ازاي هر بازي كه در آينده منتشر مي شود و حتي بازي هاي قديمي، مجموع از امتياز ها را بر روي اين مجله به همراهي تصويري از بازي قرار خواهم داد. شما مي توانيد با نظر هاي خوبتان و امتياز هايي كه به بازي مي دهيد،‌ به من در نقد بازي كمك كنيد.