رمز گذاری آسان بر روی فایل ها به وسیله Encoding Decoding

رمز گذاری آسان بر روی فایل ها به وسیله Encoding Decoding
  • 1391/4/9
  • امیر امام جمعه
  • 4

Encoding Decoding نرم افزاری برای رمزگذاری آسان بر روی فایل های کاربران میباشد که به کمک مکانیسم خود این قابلیت را فراهم آورده است. برای رمز گذاری بر روی فایل های خود کافی است آنها به داخل محیط نرم افزار بکشید و سپس رمز دلخواه خود را برای فایل مشخص کنید. این نرم افزار راهی آسان برای ایجاد امنیت فایل های شما میباشد و از دسترسی های غیر جاز به فایل های شما جلوگیری میکند. هم چنین با ایجاد رمز برای یک فایل ، فایل ورودی ابتدایی شما دست نخورده باقی خواهد ماند. فایل های مختلفی توسط این نرم افزار رمزگذاری میشوند که از انواع آنها میتوان به انواع تصاویر ، Excel ، PDF و … اشاره کرد.

برنامه Encoding Decoding هم اکنون در نسخه پایدار و آزمایشی (beta) در دسترس میباشد. تست های انجام شده نشان میدهد که نسخه آزمایشی به خوبی دیگر نسخه ها کار میکند. فایل مورد نظر خود را به داخل محیط نرم افزار بکشید (drag&drop) و سپس رمز مورد نظر خود را در باکس مشخص شده بنویسید. این نرم افزار هم چنین میزان امنیت رمز انتخابی شما را نیز بررسی میکند و به آن رتبه میدهد.

بعد از این که شما رمز دلخواه خود را برای فایل مشخص کردید ، نسخه ای جدید از فایل شما به همراه رمز مشخص شده ایجاد میشود در حالی که نسخه اصلی فایل بدون رمز دست نخورده باقی خواهد ماند. در طی زمانی که رمز در حال قرار گرفتن بر روی فایل میباشد ، نسخه اصلی از سیستم شما حذف میشود و سپس بعد از اتمام کار ، دوباره نسخه بدون رمز باز آوری میشود. هم چنین میتوانید با دوبار کلیک بر روی فایل رمز گذاری شده نسخه اصلی آن را باز آوری و یا حذف کنید.

این نرم افزار بر روی ویندوز XP ، ویستا و 7 اجرا میشود.

دانلود Encoding Decoding

منبع : addictive tips

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
    1. داداش مگه توهم چی چی ان نداری
      یه دونه بخر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *