تماشای مسابقات المپیک به صورت آنلاین

تماشای مسابقات المپیک به صورت آنلاین
  • 1391/5/7
  • امیر امام جمعه
  • 0

پس از 4 سال صبر یکبار دیگر مسابقات المپیک فرا رسیده است. بعد از المپیک سال 2008 در کشور چین به سری مسابقات لندن 2012 میرسیم. و ما دوباره میخواهیم رکورد های جدید ، کارهای گروهی و قدرت بدنی تیم های مختلف را مشاهده کنیم. به لطف تکنولوژی میتوانیم به راحتی این مسابقات را به صورت زنده از طریق اینترنت و مرورگر های وب خود تماشا کنیم. در اینجا نام 5 وب سایت را به شما معرفی میکنیم که ویدیو ها ، تصاویر ، اخبار و رخداد های دلخواه شما در المپیک امسال را نمایش میدهند. البته ممکن است شما شبکه های دیگری نیز برای تماشای این مسابقات در محل زندگی خود سراغ داشته باشید. پس در ادامه با ما باشید تا تمامی رخداد ها و حوادث بزرگترین رقابت ورزشی سال را به صورت آنلاین تماشا کنید.

1- Official Olympic Channel

تمامی رقابت های المپیک را به صورت زنده از طریق یوتیوب ، تبلت ها ، گوشی های هوشمند و مرورگر های وب را در شبکه رسمی المپیک مشاهده کنید. تمامی این امکانات رایگان است و هیچ نیازی به پرداخت مبلغی نیست. این شبکه 64 کشور آسیایی و آفریقایی را پوشش میدهد و از طرف کمیته بین المللی المپیک پشتیبانی میشود. این شبکه بیش از 2.200 ساعت از مسابقات لندن را نمایش پخش خواهد کرد که شامل تصاویر زنده و اخبار مربوطه میباشد.

2- NBC Olympics

شبکه NBC Olympics نیز المپیک لندن 2012 را به صورت زنده و آنلاین پوشش میدهد که قابلیت تماشا از طریق برنامه این شبکه برای تبلت ها و گوشی های هوشمند را نیز دارد. تمامی 32 ورزش و 302 رخداد ورزشی موجود در المپیک به همراه لیست مسابقات و جدول زمان بندی مسابقات از طریق این شبکه پخش خواهند شد. البته پخش این شبکه محدود به کشور های آمریکا و کاربران داخل این حوزه است و برای کاربران دیگر کشور ها فقط بعضی از ویدیو ها را نمایش میدهد.

3- Olympic.Org

سایت Olympic.org شبکه اصلی نمایش مسابقات المپیک است و مادر تمامی شبکه هایی میباشد که مسابقات المپیک را به صورت زنده نمایش میدهند. شما از طریق این شبکه میتوانید هر آن چه را که در المپیک رخ میدهد ، مشاهده کنید که حتی شامل ورود بازیکنان به زمین ، نتایج زنده ، اهدا مدال ها و آمار تیم ها است. در این شبکه حدود 10700 تصویر و 1600 ویدیو به نمایش در خواهد آمد. قابلیت دیگر این شبکه کیفیت بالای HD آن میباشد.

4- CTVOlympics YouTube Channel

چه امکانی بهتر از این که مسابقات المپیک را از یوتیوب تماشا کنیم و از آن بهتر این که سایت یوتیوب شبکه مشخصی را برای این کار در نظر گرفته است. CTVOlympics.ca منبع بسیار مناسبی برای مشاهده رقابت های لندن و دسترسی به نتایج بازی ها میباشد. برای تماشای این ویدیو ها میتوانید از طریق کانال رسمی این سایت در یوتیوب اقدام کنید. البته باید ذکر کرد که این شبکه فقط برای کاربران کشور کانادا میباشد.

5- The Guardian

Guardian نیز به صورت بی نظیری المپیک لندن را پوشش خواهد داد. هم چنین میتوانید در تور مجازی پارک المپیک نیز شرکت کنید و 50 مدال برتر کسب شده توسط ورزشکاران بریتانیا را مشاهده کنید. در صورت تمایل نیز میتوانید از سخنان و نظرات افراد ماهر در زمینه های ورزشی بهره مند شوید.

منبع : HONGKIAT

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *