هدیه‌های آنتی ویروس بیت دیفندر به مناسبت رمضان 1391

هدیه‌های آنتی ویروس بیت دیفندر به مناسبت رمضان 1391
  • 1391/5/9
  • ITTeach
  • 1

به مناسبت فرا رسیدن رمضان 1391 می توانید تا 60 درصد تخفیف برای خرید آنتی ویروس های بیت دیفندر 2012 و 2013 استفاده کنید . همچنین با راهکارهای سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) بیت دیفندر ، دو سال امنیت بیشتر هدیه بگیرید .

 در ماه رمضان امسال بیت دیفندر تخفیف ها و هدیه های ویژه ای را برای کاربران خانگی و سازمانی در نظر گرفته است و تمامی مشتریان با خرید از وب سایت در ماه مرداد می توانند در قرعه کشی بیت دیفندر شرکت کنند .

کاربران خانگی می توانند از تخفیف 60 درصدی و هدیه سه ماهه برای آنتی ویروس پلاس ، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی 2012 و 50 درصد تخفیف برای آنتی ویروس های جدید بیت دیفندر 2013 استفاده کنند . از مهمترین امکانات بیت دیفندر 2013 می توان به پرداخت امن بیت دیفندر ، محافظت کننده USB و سازگاری با ویندوز 8 اشاره کرد .

همچنین در این ماه توتال سکیوریتی 2012 تک کاربره بیت دیفندر با یک سال اعتبار بیشتر (در مجموع دو سال) و با تخفیف ویژه ای ارائه می شود .

شرکت ها و سازمان ها نیز می توانند از طرح 3 = 2 + 1 بیت دیفندر برای راهکار های سازمانی (آنتی ویروس های تحت شبکه) استفاده کنند که 2 سال امنیت بیشتر را به عنوان هدیه رمضان 1391 دریافت می کنند . در این طرح راهکارهای سازمانی بیت دیفندر با اعتبار سه ساله و با همان قیمت یک ساله به شرکت ها و سازمان ها ارائه می شود .

برای خرید آنلاین آنتی ویروس های بیت دیفندر و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.bitdefender.ir مراجعه فرمایید . همچنین با آغاز همکاری مشترک بیت دیفندر و انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در ماه رمضان ، مشتریان گرامی می توانند با خرید از وب سایت بیت دیفندر در پاداش کار نیک کمک به بیماران این انجمن شریک باشند .

شرکت بیت دیفندر در سال 2001 تاسیس شده است و مقر اصلی این شرکت در کشور رومانی می باشد . بیت دیفندر در آخرین آزمایش رسمی وب سایت AV-Test ، عنوان بهترین آنتی ویروس را از آن خود کرده و جدید ترین محصول بیت دیفندر ، آنتی ویروس پلاس 2013 در اولین ماه انتشار موفق به کسب جایزه از سوی نویسندگان مجله معتبر PC MAG شده است .

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *