با دست خط خود بنویسید ، MyScript حساب خواهد کرد(آندروید)

با دست خط خود بنویسید ، MyScript حساب خواهد کرد(آندروید)
  • 1391/6/29
  • پرهام مارزلو
  • 4

ماشین حساب نام یکی از پرکاربردترین ابزار حسابرسی می باشد که به کمک آن می توان اعمال ریاضی را با سرعت بالا انجام داد. تاکنون برنامه های ماشین حساب زیای برای گوشی های هوشمند طراحی و عرضه شده اند که در این بخش به بررسی یکی از جدیدترین ماشین حساب آندرویدی می پردازیم.

نام این حسابرس ، MyScrip می باشد. myScript به کاربران این امکان را می دهد تا معادلات و مسائله ریاضی را با دست خط خود بنویسند و جواب آن ها را با سرعت بالا بدست آورند. هوش مصنوعی این برنامه در زمینه شناسایی علامت ها بسیار بالا می باشد و به سرعت دست خط شما را شناسایی می کند. جالب بود؟

این برنامه به شما امکان محاسبه معادلات دراز و طولانی را نیزمی دهد؛ بطوری که هنگام نوشتن معادله ، در صورتی که با کمبود جا مواجه شوید با کشیدن یک خط راست توسط انگشت خود می توانید نوشته های قبلی را کوچک کرده و ادامه معادله را بنویسید. همچنین استفاده از MyScript هیچ مشکلی برای چپ دست ها ایجاد نمی کند چرا که در بخش تنظیمات قادر به تعیین حالت چپ دست و راست دست خواهید بود.

لازم به ذکر است که استفاده از برنامه با انگشتان هیچ مشگلی برای شما ایجاد نمی کند ؛ اما در صورت استفاده از قلم های مخصوص می توانید استفاده بهتری را از برنامه داشته باشید. این برنامه به صورت تمام صفحه (LandScape) اجرا می شود و به همین دلیل بیشتر به کاربران تبلت ها پیشنهاد می شود.(البته دارندگان گوشی های هوشمند نیز مشکل خاصی در استفاده از برنامه ندارند)

همچنین پس از پایان انجام هر معادله ، با انتخاب گزینه سطل آشغال در بالای صفحه قادر به پاکسازی  و وارد کردن معادلات جدید خواهید بود.

قیمت این برنامه رایگان می باشد و با حجم حدودا 2 مگابایت بر روی گوشی هایی با سیستم عامل آندروید2.1 به بالا پشتیبانی می شود. جهت آشنایی بیشتر با این برنامه می توانید از لینک رسمی آن در فروشگاه Google Play دیدن نمایید:

لینک رسمی برنامه در فروشگاه

در صورت عدم دسترسی به فروشگاه (به دلیل تحاریم) می توانید از لینک زیر جهت دانلود مستقیم برنامه استفاده کنید:

دانلود مستقیم برنامه از گویا آی تی

لینک منبع: گوگل پلی

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
  1. سجاد-لنگرود-کاسه گر محله(usk)ایالات متحده کاسه گر محله گفت:

    اقا دم شما گرم واقعا عالی بود عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی یود ممنون.

  2. من گوشی galaxy young دارم امابالغ بر3 بارنرم افزارراازبازاروسایت های دیگرهم گرفته ام امااصلا اجرانمی شود خواهش می کنم مراراهنمایی کنیدپست الکترونیکی منreza2moosavi@gmail.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *