بهبود عملکرد و افزایش ایمنی دستگاه اندرویدی با نرم‌افزار Advanced Mobile Care

بهبود عملکرد و افزایش ایمنی دستگاه اندرویدی با نرم‌افزار Advanced Mobile Care
  • 1391/9/26
  • ايرج فراهاني
  • 2

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به عنوان آنتی‌ویروس از دستگاه‌ اندرویدی کاربران محافظت نموده و با پاک‌کردن فایل‌های غیر‌ضروری و موقت، بهره‌وری حافظه، باتری و دستگاه را ارتقاء دهند. در ادامه با نرم‌افزاری فوق‌العاده آشنا می‌شویم که در جایگاه یک اسکن‌کننده و بهینه‌ساز، به صورت همه‌جانبه از دستگاه شما مراقبت می‌کند. این نرم‌افزار Advanced Mobile Care نام دارد.

نرم‌افزار Advanced Mobile Care شرکت IObit، همان‌گونه از نامش پیدا است، به صورت پیشرفته از گجت‌ اندرویدی شما محافظت می‌کند. کمی‌ صبر کنید! به جای اینکه به بررسی این نرم‌افزار فوق‌العاده بپردازیم، باید نگاهی به‌ ماژول‌هایش بیاندازیم که آن را از سایرین متمایز کرده است.

اپلیکیشن، سه ماژول اصلی دارد که در نهایت به حمایت همه‌جانبه از دستگاه‌ اندرویدی شما می‌انجامد:

ماژول اول: اسکن و اصلاح

این ماژول، یک بهینه‌کننده سیستم را با آنتی‌ویروس‌ ترکیب کرده است. تمام کاری که باید انجام دهید، لمس کلید Scan برای شروع اولین اسکن دستگاه است. برنامه اسکن‌ سریع ندارد و اسکن خود را برای ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی،‌ تروجان‌ها، کرم‌ها، اپلیکیشن‌های مشکوک و فایل‌های غیرضروری (Junk Files) انجام می‌دهد. پس از به پایان رسیدن اسکن، نتیجه به همراه کلید اصلاح (Repair) نمایش داده می‌شود. اما پیش از زدن کلید Repair و اصلاح مشکلات ناشی وجود فایل‌های مخرب، می‌توانید بر روی هریک از اپلیکیشن‌های شناسایی شده کلیک و از حذف آن جلوگیری کنید.

پس از اسکن اولیه، Advanced Mobile Care شروع به نظارت آنی و لحظه‌ای از فعالیت‌های اپلیکیشن‌ها، برای محافظت از دستگاه شما در مقابل تهدیدهای احتمالی می‌کند. با وجود این، پاک کردن فایل‌های غیرضروری همواره به صورت دستی و بر عهده کاربر خواهد بود.

 

ماژول دوم: تقویت دستگاه برای بازی‌ها (Game Booster)

این ماژول، RAM دستگاه را پیش از اجرای بازی‌ها تا حد ممکن خالی می‌کند. در نتیجه شما با مشکل توقف و کندی بازی مواجه نخواهید شد. این ماژول به صورت اختصاصی برای بازی‌ها طراحی شده و به صورت خودکار بازی‌های نصب شده بر روی گجت‌ شما را شناسایی می‌کند. با این همه شما می‌توانید به صورت دستی اپلیکیشن‌های دیگری را به این لیست اضافه نمایید تا شرایط ایده‌آل‌تری برای اجرای اپلیکیشن‌های تشنه حافظه فراهم کرده باشید.

هنگامی‌که Game Booster را برای یک اپلیکیشن اجرا می‌کنید، نرم‌افزار Advanced Mobile Care در صورت لزوم، برای بهره‌وری بالاتر اجرای اپلیکیشن‌های پس‌زمینه را متوقف می‌کند و پس از اینکه کار شما با Game Booster به پایان رسید، تمام اپلیکیشن‌هایی که پیشتر بسته شده بودند، مجدداً راه‌اندازی می‌شوند.

ماژول سوم: صرفه‌جویی در مصرف باتری

ماژول صرفه‌جویی در مصرف باتری (Battery Saver) به شما کمک می‌کند در مواقع بحرانی و حساس عمر باتری خود را بیشتر کنید. اگر چه این اپلیکیشن، نظارت لحظه‌ای بر روی میزان مصرف باتری ندارد اما در مواقعی که با کمبود شارژ مواجه هستید به شما کمک می‌کند تا از آخرین شارژ باقی‌مانده بهتر استفاده کنید.

این ماژول به کمک سه فاکتور، پیکربندی می‌شود: کنترل عملکرد دستگاه، تنظیمات رادیویی و نور صفحه‌نمایش. این ماژول، کار شما را برای انجام تنظیمات ذکر شده آسان‌ می‌کند و به جای اینکه مجبور باشید هریک را به صورت جداگانه تنظیم کنید، هر سه فاکتور را در یک محل و همراه با یک کلید ساده در اختیار شما قرار می‌دهد.

علاوه بر موارد فوق، اپلیکیشن Advanced Mobile Care شامل یک Task Killer برای متوقف کردن برنامه‌های درحال اجرا، ویژگی قفل‌ کردن گالری ویدئو و عکس‌ها و ویجتی برای دسترسی سریع به امکان اسکن دستگاه‌راندرویدی نیز می‌باشد.

لینک دانلود Advanced Mobile Care از کافه بازار

اگر از این اپلیکیشن رایگان استفاده کرده‌اید، تجربه کاربری خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع: guidingtech

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. با درود فراوان
    من تا حالا چند تایی آنتی ویروس روی گوشیم نصب کردم ولی این برنامه فوق العاده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *