تصاویری با کیفیت از آیفون پلاستیکی و ارزان قیمت اپل بدست آمد!

تصاویری با کیفیت از آیفون پلاستیکی و ارزان قیمت اپل بدست آمد!
  • 1392/4/12
  • سهیل دارائی
  • 1

اگر این روزها خبرهای مربوط به برند اپل را دنبال کرده باشید حتما با پروژه ساخت آی فون های پلاستیکی و ارزان قیمت اپل مواجه شده اید.خبرهای ضد و نقیضی در رابطه با این پروژه اپل در دنیای مجازی مطرح بود که البته عده ای هم ساخت چنین آی فون هایی را شایعه ای بیش نمی دانستند چرا که از برند اپل هم خبرهایی دقیق از این پروژه اعلام نمی گشت.اما امروز تصاویری از این آی فون های پلاستیکی و ارزان قیمت یافته ایم که دال بر پروژه ساخت آن ها دارد.از دقت در این تصاویر فاش شده ؛ خیلی زود به این نکته پی می بریم که در ساخت آی فون های پلاستیکی و ارزان قیمت ؛ برند اپل از همان رنگ بندی روشنی که قبل تر در ضربه گیر آیفون 4 دیدیم بهره برده است.

low_cost_iphone_render_colors-800x450

همان طور که تصاویر گویا هستند متوجه می شوید که در پوسته و کاور عقبی این آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت از رنگ های متنوع و شادی چون زرد ؛ قرمز ؛ سبز و … استفاده شده است.تمام شواهد گواه این را می دهند که بدنه این آیفون ها را باید پلاستیکی دانست.البته اپل سعی می کند با استفاده از طراحی خاص و جذاب خود ؛ بدنه و پیکره این آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت را بسیار شبیه به نسخه های فلزی فعلی این برند طراحی کند.

low_cost_iphone_render_white-800x450

اگر با دقت بیشتری تصاویر فاش شده از آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت را نگاه کنیم متوجه نکته ظریفی می شویم ! ضخامت آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت در نسبت به آیفون 5 افزایش داشته است ! گزارش هایی رسیده است که ضخامت آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت در حدود یک میلی متر از آیفون 5 بیش تر می باشد.یعنی باید اذعان داشت که ضخامت آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت چیزی در حدود 8.5 میلی متر است.با توجه به مقایسه تصاویر آیفون 5 و تصاویر آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت به این نکته پی می بریم که برند اپل در طراحی آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت ؛ آن ها را کمی عریض تر از آیفون 5 طراحی کرده است.تغییر ریز دیگری هم در این مقایسه وجود دارد ! به تکمه ولوم (تغییر صدا) دقیق تر نگاه کنید ؟ حتما متوجه تغییری کوچک می شوید ! لبه های تکمه ولوم از مدل فلت و مسطح به مدل خمیده تغییر یافته اند. دریچه های مربوط به هدفون و میکروفون آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت در نسبت به آیفون 5 از طراحی ساده تری برخوردار هستند.

low_cost_iphone_render_green-800x450

اما اگر عینک خوش بینی را بر صورتمان بزنیم و این تفاوت های ریز ساختاری میان آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت و آیفون 5 را به حساب نیاوریم ؛ باید نتیجه گیری کنیم که ظاهری مشابه هم دارند.از برند اپل انتظار می رود که اسمارت فون پرچم دار بعدی خودش را با نام آیفون 5s در ماه اکتبر میلادی و یا ماه سپتامبر میلادی معرفی نماید.شنیده ها حاکی از این است که احتمال دارد آیفون های پلاستیکی ارزان قیمت نیز همزمان با آیفون 5s معرفی گردند.

منبع : macrumors

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. یک ایراد طراحی: همیشه نسبت طول به عرض عکس های سایت شما تناسب ندارند و تصاویر در راستای عمودی دارای کشیدگی هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *