متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گلکسی اس 4 در شعله های آتش ؟! گلکسی اس 4 هم آتش گرفت !

12345 (بدون نظر)
Loading...
157

داغ شدن بیش از حد بدنه گوشی های موبایل معمولا امری طبیعی بوده است و یک اتفاق معمولی تلقی می شود ؛ اما هنگامی که این گرم شدن بیش از حد منجر به آتش گرفتن یا انفجار گوشی موبایل شود دیگر ماجرا فرق می کند و نمی شود همانند یک اتفاق ساده و معمولی از کنارش عبور کرد.باید به این مشکل به عنوان یک موضوع حاد پرداخت ! چرا که ممکن است این اتفاق منجر به بروز آسیب های جسمانی شدید به کاربر شود.امروز برای طرفداران برند سامسونگ خبر بدی دارم ! پیش از این خبر توجهتان را به خبری که پیش از این در رابطه با انفجار یک دستگاه گلکسی اس III در گویا آی تی برایتان درج کردم ؛ جلب می نمایم : “Galaxy S III منفجر شد و یک دختر ۱۸ ساله زخمی گشت !

Capture

حال امروز خبری بدست آمده است که یک دستگاه اسمارت فون گلکسی اس 4 دچار همین ماجرا شده است ! ماجرا از این قرار است که شخصی در کشور امارات (UAE) ؛  در ماه می ؛ یک دستگاه اسمارت فون گلکسی اس4 سامسونگ را خریداری کرده است .پس از یک ماه از گذشت خرید این اسمارت فون ؛ وی یک شب  دستگاه خود را برای شارژ کردن باتری به برق متصل می سازد.همان طور که در تصاویر تهیه شده مشاهده می فرمایید ؛ اسمارت فون این شخص از ناحیه پورت microUSB و کابل USB دچار سوختگی کامل شده است.(به فلیپ کاور نیز دقت کنید ؟! آن هم از بین رفته است! )

Capture

خوشبختانه طبق اخبار رسیده ؛ این شخص آسیبی ندیده است و پس از پوشش این خبر در سرویس Emirates 24/7 ؛ سامسونگ متعلق به کشور امارات تصمیم گرفته است که برای راضی نگه داشتن مشتری خود ؛ یک دستگاه اسمارت فون گلکسی اس 4 به همراه فلیپ کاور جدید به او هدیه دهد. همچنین برند سامسونگ طبق بیانه ای به مشتریان خود این نوید را داد که کنترل کیفیت دقیق و رعایت استاندارد های ایمنی همواره در راستای کار برند سامسونگ بوده است و آن ها از این دو فاکتور چشم پوشی نمی کنند.همچنین قرار شده است تحقیقات و آزمایش ها بر روی این اسمارت فون صورت گیرد تا دلیل اصلی بروز این حادثه معلوم گردد.امیدواریم برند سامسونگ هرچه سریع تر به این موضوع رسیدگی کند و متوجه عامل اصلی بروز این حادثه شود.هرچند که پیش تر اعلام شد ؛ سامسونگ مقصر حادثه انفجار گلکسی اس 3 را خود کاربر و نحوه استفاده وی می داند.

» منبع : sammobile  «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داغ شدن بیش از حد بدنه گوشی های موبایل معمولا امری طبیعی بوده است و یک اتفاق معمولی تلقی می شود ؛ اما هنگامی که […]