متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مايكروسافت دوباره سياست‌هايش را تغيير داد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

microsoft xbox one

بعد از اینكه مایكروسافت سیاست هاي قبلی خود در قبال Xbox One را به خاطر خشم گیمرها و اهالی صنعت بازی تغییر داد حال دوباره خبر رسیده است این تغییرات هنوز هم ادامه دارد. اینبار مایكروسافت كه در ابتدا به بازیسازهای مستقل اجازه نمیداد خودشان بازیهایشان را در این كنسول منتشر كنند، اعلام كرد همانند كنسول رقیب خود یعنی PS4 این امكان را برای آنها فراهم خواهد ساخت.

به خاطر این سیاست غلطی كه مایكروسافت در پیش گرفته بود، هر سازنده مستقل برای اینكه بازی خود را به دست گیمرها برساند نیازمند این بود كه به دنبال یك ناشر بزرگ بگردد و این كار را برای آنها سخت میكرد، به همین دلیل اكثر آنها به سونی پناه برده بودند كه حال باید دید بعد از این تغییر 180 درجه‌ای مایكروسافت، سازنده های مستقل بازیهایشان را برای Xbox One هم منتشر خواهند كرد یا نه.

با استفاده از این امكان، سازنده‌های مستقل میتوانند خودشان روی بازی در دست ساخت خود قیمت بگذارند، تاریخ انتشار آن را مشخص كنند و بعد منتظر تاییدیه آن بمانند كه گفته میشود مشابه iTunes مدت زمان 14 روز طول خواهد كشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از اينكه مايكروسافت سياست هاي قبلي خود در قبال Xbox One را به خاطر خشم گيمرها و اهالي صنعت بازي تغيير داد حال دوباره خبر ميرسد اين تغييرات هنوز هم ادامه دارد.