متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت دوباره سیاست‌هایش را تغییر داد

12345 (بدون نظر)
Loading...
48

microsoft xbox one

بعد از اینکه مایکروسافت سیاست های قبلی خود در قبال Xbox One را به خاطر خشم گیمرها و اهالی صنعت بازی تغییر داد حال دوباره خبر رسیده است این تغییرات هنوز هم ادامه دارد. اینبار مایکروسافت که در ابتدا به بازیسازهای مستقل اجازه نمیداد خودشان بازیهایشان را در این کنسول منتشر کنند، اعلام کرد همانند کنسول رقیب خود یعنی PS4 این امکان را برای آنها فراهم خواهد ساخت.

به خاطر این سیاست غلطی که مایکروسافت در پیش گرفته بود، هر سازنده مستقل برای اینکه بازی خود را به دست گیمرها برساند نیازمند این بود که به دنبال یک ناشر بزرگ بگردد و این کار را برای آنها سخت میکرد، به همین دلیل اکثر آنها به سونی پناه برده بودند که حال باید دید بعد از این تغییر ۱۸۰ درجه‌ای مایکروسافت، سازنده های مستقل بازیهایشان را برای Xbox One هم منتشر خواهند کرد یا نه.

با استفاده از این امکان، سازنده‌های مستقل میتوانند خودشان روی بازی در دست ساخت خود قیمت بگذارند، تاریخ انتشار آن را مشخص کنند و بعد منتظر تاییدیه آن بمانند که گفته میشود مشابه iTunes مدت زمان ۱۴ روز طول خواهد کشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از اينكه مايكروسافت سياست هاي قبلي خود در قبال Xbox One را به خاطر خشم گيمرها و اهالي صنعت بازي تغيير داد حال دوباره خبر ميرسد اين تغييرات هنوز هم ادامه دارد.