متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

محصول جدید سامسونگ: Galaxy Folder با دو نمایشگر

12345 (بدون نظر)
Loading...
141

image001

نویسنده مهمان: آقای بهرام مرتاضی

سامسونگ در حال کار کردن برای ساخت یک گوشی دو صفحه ای با نام Galaxy Folder است. یک وبسایت ژاپنی راهنمای این گوشی را بر روی سایت سامسونگ یافته و این خبر را منتشر کرده است. این خبر شامل یک عکس از موبایل های تاشو است که دو صفحه نمایش لمسی داشته و به هیچ وجه به گوشی های هوشمند امروزی شبیه نیست.

هنوز کاملاً مشخص نیست که Galaxy Folder با اسم کد SHV-E400K یک محصول واقعی باشد، این راهنما ممکن است فقط مدل اولیه یک گوشی یا اینکه تنها یک عکس است که به عنوان حق اختراع ثبت شده است. حالا فقط برای ادامه بحثمان تصور می کنیم که این محصول واقعی است. این PDF نشان می دهد که این دستگاه حداقل با یک نمایشگر ۳.۷ اینچی AMOLED با رزولیشن ۸۰۰×۴۰۰ و با یک پردازنده دو هسته ای Qualcomm Snapdragon 400 و ۲GB رم ساخته خواهد شد. و از LTE پشتیبانی خواهد کرد.

تنها نکته ای که احتمال ساخت این گوشی را افزایش می دهد این است که این شرکت کره ای پارسال گوشی مشابهی را در چین عرضه کرد.

اگر این گوشی یک گوشی واقعی باشد ( با توجه به راهنمایی که وبسایت خود سامسونگ منتشر شده است، چرا که نباشد ) می توانید این گوشی رو مدل بعدی SHC-W2013 که سال گذشته عرضه شد یا SCH-W99 که سال ۲۰۱۱ عرضه شد دانست.

گوشی های دو صفحه ای امروزه به عنوان استانداری برای موبایل ها نیست و شاید دقیقاً به همین خاطر است که مایکروسافت به شایعه طولانی مدت تبلت های دوصفحه نمایشی Couriour پایان داد.

image002

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده مهمان: آقای بهرام مرتاضی سامسونگ در حال کار کردن برای ساخت یک گوشی دو صفحه ای با نام Galaxy Folder است. یک وبسایت ژاپنی راهنمای این […]