محصول جدید سامسونگ: Galaxy Folder با دو نمایشگر

محصول جدید سامسونگ: Galaxy Folder با دو نمایشگر
  • 1392/5/15
  • علیرضا
  • 0

image001

نویسنده مهمان: آقای بهرام مرتاضی

سامسونگ در حال کار کردن برای ساخت یک گوشی دو صفحه ای با نام Galaxy Folder است. یک وبسایت ژاپنی راهنمای این گوشی را بر روی سایت سامسونگ یافته و این خبر را منتشر کرده است. این خبر شامل یک عکس از موبایل های تاشو است که دو صفحه نمایش لمسی داشته و به هیچ وجه به گوشی های هوشمند امروزی شبیه نیست.

هنوز کاملاً مشخص نیست که Galaxy Folder با اسم کد SHV-E400K یک محصول واقعی باشد، این راهنما ممکن است فقط مدل اولیه یک گوشی یا اینکه تنها یک عکس است که به عنوان حق اختراع ثبت شده است. حالا فقط برای ادامه بحثمان تصور می کنیم که این محصول واقعی است. این PDF نشان می دهد که این دستگاه حداقل با یک نمایشگر 3.7 اینچی AMOLED با رزولیشن 800×400 و با یک پردازنده دو هسته ای Qualcomm Snapdragon 400 و 2GB رم ساخته خواهد شد. و از LTE پشتیبانی خواهد کرد.

تنها نکته ای که احتمال ساخت این گوشی را افزایش می دهد این است که این شرکت کره ای پارسال گوشی مشابهی را در چین عرضه کرد.

اگر این گوشی یک گوشی واقعی باشد ( با توجه به راهنمایی که وبسایت خود سامسونگ منتشر شده است، چرا که نباشد ) می توانید این گوشی رو مدل بعدی SHC-W2013 که سال گذشته عرضه شد یا SCH-W99 که سال 2011 عرضه شد دانست.

گوشی های دو صفحه ای امروزه به عنوان استانداری برای موبایل ها نیست و شاید دقیقاً به همین خاطر است که مایکروسافت به شایعه طولانی مدت تبلت های دوصفحه نمایشی Couriour پایان داد.

image002

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *