ایکس باکسی عظیم الجثه در کاندا !

ایکس باکسی عظیم الجثه در کاندا !
  • 1392/8/9
  • سهیل دارائی
  • 3

کار تبلیغاتی دیگری از کمپانی مایکروسافت ! ساخت یک ماکت بزرگ و عظیم الجثه از کنسول بازی ایکس باکس در شهر ونکوور کشور کانادا ! به نظر شما این ماکت عظیم الجثه تا چه اندازه ای بزرگ است ؟!

001-500x500

هنوز تا بدین لحظه ؛ ابعاد دقیق این ماکت عظیم الجثه اعلام نشده است اما در نگاهی اجمالی به عکسی که توسط Canada blog منتشر شده است ؛ می توانیم ابعاد این ماکت عظیم الجثه را با مبنا قرار دادن قد مردمی که در اطراف آن هستند حدس زد.طبق حدسیات باید اذعان کنم که سایز این ماکت عظیم الجثه به 2.5 تا 3 متر ارتفاع می رسد.

05

 در ادامه توضیحاتم در رابطه با این ایکس باکس غول آسا ؛ باید اذعان کنم که ؛ ماکت در شهر ونکوور کشور کانادا مونتاژ گشته است و به نوعی قسمتی از کمپین تبلیغاتی  One Source می باشد.جالب است بدانید که گیمرهای کانادایی با یوزر نیم هایشان (نام کاربری) در ایکس باکس لایو (gamertag) توانایی آنلاک این ایکس باکس را دارند.البته باید اضافه کنم که هنوز به طور قطعی و مشخص ؛ معلوم نیست که این عبارت آنلاک یک حالت استعاره ای و تبلیغاتی دارد یا این که بعد از ثبت gamertag های کافی و لازم ؛ درب این ایکس باکس غول آسا باز می شود یا اتفاق غیر منتظره دیگری رخ می دهد ؛ اما آنچه که تا به اکنون در رابطه با این ایکس باکس عظیم الجثه طبق منابع موثق می دانم این است که ؛ انجمن کاربران ایکس باکس لایو کانادایی (Canadian Xbox Live community ) می توانند این ایکس باکس عظیم الجثه را روشن کنند و آنلاک سازند.این یک تجربه ای کاملا استثنایی و منحصر به فرد خواهد بود.کافی است تنها ؛ gamertag هایشان را در پروژه  One Source ثبت گردانند.

به نظر شما کاربران خوب گویا آی تی ؛ چه اتفاقی پس از آنلاک کردن این ایکس باکس عظیم الجثه خواهد رخ داد ؟!

» منبع : cnet «
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. خدا وكيليش من اول طرفدار ps4 بودم ولي با ديدن ryse كه انحصاري xbox one و اين xbox one غول پيكر نظرم عوض شد ماكروسافت واقعن به وسايلي كه ميسازه اهميت ميده واقعن يه سرو گردن از ps4 قوي تره xbox one xbox one xbox one

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *