تصاویری فاش شده از بروزرسانی اول ویندوز 8.1

تصاویری فاش شده از بروزرسانی اول ویندوز 8.1
  • 1392/11/14
  • سهیل دارائی
  • 5

همان طور که در جریانید ؛ کمپانی مایکروسافت به جهت جلب رضایت بیش تر کاربران خود و تشویق و ترغیب آن ها به استفاده از ویندوز 8 ؛ نسخه‌ 8.1 ویندوز خود را رونمایی کرد.آن طور که به نظر می رسد ؛ تغییرات اتفاق افتاده در نسخه‌ 8.1 ویندوز آن چنان وسیع و گسترده نبوده و به طبع کافی نیز نبوده است ؛ بنابراین مایکروسافت را به این فکر انداخته است تا بسته بروزرسانی اولیه برای آن منتشر سازد.حال امروز در خبر ها داشتیم که تصاویری از محیط ویندوز 8.1 بعد از اعمال بسته بروزرسانی اولیه آن منتشر یافته است.

Capture

بعد از اعمال بسته بروزرسانی اولیه ؛ دیده شده است که استفاده از ماوس و میبرد تسهیل یافته است.همچنن به کمک نواری که در بالای پنجره‌ اپلیکیشن وجود دارد ؛ قادر خواهیم بود تا اپلیکیشن موردنظر را ببندیم یا مینی‌ مایز کنیم و یا آن را در کنار اپلیکیشن دیگری جای دهیم.جالب است بدانید که این نوار ؛ فضای کوچکی را در بالای اپلیکیشن‌های مترو اشغال می کند و به خود اختصاص می‌دهد ؛ اما در عوض کارکرد مهم و جالبی خواهد داشت.

Capture

همچنین باید اذعان کنم که بعد از اعمال بسته بروزرسانی اولیه ؛ دیده شده است که قابلیت کلیک‌ راست روی کاشی‌ ها با تغییر رو به رو گشته است.شما در قبل از اعمال این بسته به روز رسانی شاهد آن بودید که با کلیک‌ راست روی کاشی‌ ها منویی در پایین صفحه‌‌ نمایش باز می شد اما پس از اعمال این بسته بروزرسانی اولیه ؛ شما دیگر شاهد بازگشایی این منو پس از راست کیلیک روی کاشی ها نیستید ! به جای آن ؛ با کلیک راست یک منو روی کاشی مورد نظر نمایان می‌شود که در دل آن ؛ گزینه‌ هایی همانند تغییر سایز کاشی و آن‌ پین‌ ( رفع الصاق کردن ) کردن به چشم می خورد.جالب است بدانید که بعد از اعمال بسته بروزرسانی اولیه ؛ در بالای سمت راست صفحه‌ نمایش ؛ شما شاهد قرارگیری کلید خاموش‌ کردن و جست و جو هستید.

Capture

باید اضافه کنم که ؛ بعد از اعمال بسته بروزرسانی اولیه ؛ دیده شده است که کلید دسترسی به کنترل‌ پنل از طریق منوی تنظیمات نیز تعبیه گشته است.همچنین شما به راحتی می توانید از طریق نوار ابزار دسترسی اپلیکیشن‌های مترو را رویت کنید.اگر شما نشان‌گر ماوس روی آن ببرید ؛ شاهد نمایش تصویری از پنجره‌ اپلیکیشن خواهید بود.

» منبع : theverge «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
    1. فعلا خبر موثقی از زمان انتشار ندارم

  1. من این سیستم عاملو نصب کردم. فوق العاده شیک و با کلاسه. ولی آیا شیک بودن کافیه؟ اینو خودتون قضاوت کنید.

    اولین مشکلی که با این وسیستم عامل داشتم . در مورد رزولوشن صفحه بود مانیتور من wide یا کشیده هستش. و اون وضوحی که تو سیستم عامل 7 مایکروسافت داشت رو الان نداره متاسفانه این مشکلی نیست که بشه باهاش کنار اومد. دومین مشکل رو پس از یه هفته کار کردن با winپیدا کردم اونم این بود که کابل گوشیم رو که میزدم شناساییش نمیکرد. اونروز فقط میخواستم یه فایل کپی کنم تو گوشیم و کارم رو با برنامه ی airdroid رو ب راه کردم. ولی مشکل اصلی من روزی بود که خواستم موبایلمو ویروسکشی کنم. هر کاری که کردم نشد. خواهش میکنم اگه راهی برای حل این دو مشکل بنده سراغ دارید بگید. ممنون از سایت خوبتون.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *