متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کُری جدید HTC برای سامسونگ ! گلکسی S5 همانند چسب زخم است !

12345 (بدون نظر)
Loading...
85

هنوز ساعاتی از معرفی پرچمدار جدید برند سامسونگ ؛ یعنی اسمارت فون گلکسی S5 در کنگره جهانی موبایل بارسلون نگذشته بود که تعدادی از کارکنان برند اچ‌ تی‌ سی وارد گود شدند و سریعا نسبت به گلکسی S5 سامسونگ واکنش نشان دادند.اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید ماجرا از چه قرار بود !

02

در گام نخست ؛ آن ها شروع کردند به تبیلغ پرچمدار جدید برند خود و به افرادی که قصد خرید پرچمدار جدید برند سامسونگ را داشتند هشدار دادند و توصیه می کردند که از این کار سرباز زنند و به انتظار رونمایی از پرچمدار جدید برند HTC بنشینند.پس از این حمله اول ؛ حمله دوم شروع شد ! اکانت رسمی توئیتر برند HTC جایی بود که شکل دهنده حمله دوم علیه پرچمدار جدید برند سامسونگ بود. Jason Mackenzie ؛ که سمت مدیر بخش ایالات‌ متحده‌ برند اچ‌ تی‌ سی را یدک می کشد ؛ در توئیتی جنجال برانگیز ؛ تصویری از نسخه طلایی رنگ گلکسی S5 را منتشر کرد که در این تصویر ؛ نسخه طلایی رنگ گلکسی S5 با چسب زخم موجود در جعبه کمک های اولیه قیاس شده بود ! اگر بخواهید بدانید که اصل تصویر از کجا آورده شده بود و متعلق به چه شخصی بود باید اذعان کنم که ؛ اصالتا تصویر متعلق به اکانت Joanna Stern ( جوانا استرن ) که یکی از فعالان وال‌ استریت ژورنال است می باشد.نحوه این قیاس هم در نوع خود جالب است !

Capture

آن ها برای رسیدن به هدف خود نسخه طلایی رنگ گلکسی S5 را انتخاب کردند.با کمی دقت و تمرکز روی الگوی سوراخ مانند کاور پشتی گلکسی S5 طلایی رنگ ؛ آن را به نمای رویی چسب زخم ها تشبیه کرند.گمانه زنی ها در رابطه با این اقدام برند HTC همچنان ادامه دارد و عده ای معتقدند که دلیل اصلی این اقدام از سوی برند HTC این بوده است که ؛ به زودی شاهد نسخه‌ طلایی رنگ پرچمدار جدید این برند خواهیم بود.البته با بدنه تمام فلزی و شباهت هایی به آیفون ۵S طلایی برند اپل !

» منبع : phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. alex می‌گوید

  ههههه چسب زخمی که تمام کمپانی ها را به زانو درآورده است.

  1. sami می‌گوید

   واکنش پپ گواردیولا وقتی گلکسی اس۵ رونمایی شد!
   (فقط محض خنده)
   عکس کلیک کنید.
   http://pro.uploadpa.com/?file=139368681589973_11.jpg

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هنوز ساعاتی از معرفی پرچمدار جدید برند سامسونگ ؛ یعنی اسمارت فون گلکسی S5 در کنگره جهانی موبایل بارسلون نگذشته بود که تعدادی از کارکنان […]