راهنمای وکیل و مشاوره حقوقی و خدمات اداری ثبت شرکت ها و ثبت برند و علامت تجاری

راهنمای وکیل و مشاوره حقوقی و خدمات اداری ثبت شرکت ها و ثبت برند و علامت تجاری
 • 1392/12/13
 • ITTeach
 • 3

درباره گروه وکلای یاسا

گروه وکلای یاسا با بهره گیری از وکلای خوشنام و مجرب با دانش و تخصص علمی بالا در زمینه (حقوقی ، کیفری ، اداری) خدمات حقوقی ویژه ی خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری (جزایی) و اداری (ثبت شرکت ، ثبت علامت تجاری) به شرح ذیل ارائه می نماید:

دپارتمان تخصصی دعاوی خانواده گروه وکلای یاسا

 1. طلاق
  با تلاش و پشتکار و تجربه ی فراوان گروه وکلای یاسا سعی بر این می شود تا با احیای حقوق مالی و با کمترین آسیب و خسارات ممکن پرونده طلاق شما خانمه یابد.
 2. طلاق توافقی
  امروزه راهی برای رفع بی دردسر کشمکش ها بوجود آمده است,در این راستا گروه با تجربه و متخصص وکلای یاسا , طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکیل تهران برای شما و رهایی از مشکلات موجود,همچنین دوندگی های بی امان در دادگاه های خانواده , آن را به عنوان ساده ترین و بهترین راه حل موجود به شما پیشنهاد می کند.
 3. مهریه
  وکلای مجرب این مجموعه در صورتی که وکیل حقوقی زوجه باشند سعی بر این می شود تا تمام حق و حقوق مالی وی را احیا نمایند و در وصورتی که وکیل زوج باشند تمام راهکار قانونی را در پیش خواهند گرفت تا بیشترین تخفیف برای پرداخت مهریه به زوجه  به وی تعلق بگیرد تا زوج کمترین آسیب مالی را ببیند.
 4. نفقه
  نفقه نیز یکی دیگر از حقوق مالی زن می باشد که در دعاوی خانواده بر سر آن اختلافات زیادی مطرح است در میان این اختلافات وکلای متخصص در امور خانواده گروه وکلای یاسا با شناخت دعاوی مربوط به الزام زوج به پرداخت نفقه زوجه و یا اثبات عدم تمکین زوجه و معاف شدن زوج از پرداخت نفقه به شما یاری می رساند.
 5. حضانت فرزندان
  گاهی مشکلات و ناسازگاری‌ها به جایی می‌رسد که ادامه زندگی مشترک ممکن نیست. در این صورت تکلیف کودک چه می‌شود؟ نگهداری و تربیت او به چه کسی واگذار می‌شود؟ در این شرایط است که گروه وکلای یاسا با سعه صدر به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد و شما را از حق و حقوق قانونی تان مطلع می سازد و در این راه تلاش میکند تا کودک کمترین آسیب جسمی و روحی را  از واقعه ی طلاق ببیند.

دپارتمان تخصصی دعاوی ملکی گروه وکلای یاسا

 1. کلیه دعاوی ناشی از خرید ، فروش و اجاره املاک ، از قبیل :
  الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره ، تخلیه املاک تجاری و مسکونی ، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، تجویز انتقال منافع
 2. کلیه دعاوی راجع به تصرفات غیر قانونی املاک از قبیل :
  افراز ملک مشاع، دستور فروش ملک مشاع، تقسیم و تفکیک ملک مشاع و دیگر موارد.
 3. کلیه دعاوی راجع به املاک و اموال مشاع، از قبیل:
  خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق و  دیگر موارد.
 4. و سایر دعاوی ناشی از اموال و املاک توسط وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملکی گروه وکلای یاسا قابل رسیدگی می باشد.

دپارتمان تخصصی قراردادهای داخلی و بین المللی گروه وکلای یاسا

قرارداد های تجاری داخلی و بین المللی که مابین اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی منعقد می گردد، هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور قابلیت پیگیری در مراجع قضایی و داوری را دارند.

دپارتمان تخصصی حقوقی قراردادهای گروه وکلای یاسا با بهره گیری از متخصصین حقوق  داخلی و بین الملل که علاوه بر دارا بودن مدارک تخصصی این رشته ، دارای سالها تجربه در انعقاد قراردادهای داخلی و بین المللی هستند به موکلین خود این اطمینان خاطر را می دهد که با استفاده از یک تیم حقوقی مسلط به زبان انگلیسی ، امکان انعقاد یک قرارداد کاملا صحیح و حقوقی ، که در آن ضمن حفظ منافع تجاری موکل ، جنبه های قانونی قرارداد نیز لحاظ گردیده باشد ، فراهم گردد.

دپارتمان تخصصی دعاوی کیفری گروه وکلای یاسا

 • کلیه جرایم علیه اموال از قبیل  سرقت ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، تخریب صدور چک بلامحل و سایر جرایم مالی
 • جرایم علیه اشخاص از قبیل  قتل ، ضرب و جرح ، تجاوز به عنف و سایر جرایم علیه تمامیت جسمانی و حیثیت اشخاص
 • جرایم علیه امنیت از قبیل  جعل ، محاربه ، جاسوسی و …
 • جرایم علیه خانواده از قبیل ­ ترک انفاق ، عدم ثبت نکاح و سایر جرایم مرتبط
 • و سایر دعاوی جزایی و به طور کلی دعاوی در صلاحیت رسیدگی دادسرا و محکمه جزایی

این مجموعه، با اتکا به تیم مجرب و بهره مندی از حضور حقوقدانان برجسته و کارنامه تحسین برانگیز به زعم رضایت موکلین خود، آماده ارایه کلیه خدمات حقوقی و قضایی در هر یک از حوزه های مربوطه می باشد. تنوع و تخصص در هر یک از شاخه های حقوقی، کارشناسی امر را توسط حقوقدانان خبره و متخصص در هر یک از موارد، اجتناب ناپذیر نموده است. “گروه وکلای یاسا” این مهم را همیشه در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با عنایت خداوند بزرگ، آماده عقد قراردادهای چند منظوره و دوره ای و ایجاد بستر اشتراک برای مشتریان خود و تنظیم قراردادهای مورد نیاز ایشان می باشد.

دپارتمان تخصصی دعاوی انحصار وراثت گروه وکلای یاسا

دپارتمان تخصصی امور انحصار وراثت , آماده ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و ارائه راهکارهای مهم حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری با تجربه در حوزه وصیت , ارث و گواهی انحصار وراثت , تقسیم ترکه می باشد.

دپارتمان تخصصی دعاوی ثبت احوال گروه وکلای یاسا

همچنین در موسسه حقوقی گروه وکلای یاسا پذیرش وکالت در تمامی دعاوی ثبت احوال از جمله دعاوی ذیل توسط دپارتمان تخصصی در امور ثبت احوال صورت می پذیرد:

 1. ابطال و اصلاح شناسنامه
 2. تغییر و اصلاح تاریخ تولد
 3. تغییر نام کوچک
 4. اثبات جنسیت
 5. اثبات سیادت
 6. سایر دعاوی

دپارتمان تخصصی دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری گروه وکلای یاسا

ارائه خدمات مشاوره حقوقی توسط وکلای با تجربه و متخصص در زمینه قوانین و مقررات شهرداری، زمین شهری، اراضی شهری حسب نیاز مخاطبین , همچنین به عهده گرفتن پرونده های مربوط به آن است.

دپارتمان تخصصی خدمات اداری گروه وکلای یاسا

 • ثبت انواع شرکت و موسسه توسط گروه وکلای یاسا:
  وکلای مجرب خدمات اداری با در نظر گرفتن شرایط کاری و نوع فعالیت شما بهترین راهکار و مشاوره حقوقی در خصوص تاسیس و شروع فعالیت تجاری را در اختیار شما خواهند گذاشت.
  بوسیله وکلای با تجریه در زمان و هزینه های شما که برای پیشبرد یک شرکت و موسسه بسیار ارزشمند است صرفه جویی می شود.
 • ثبت علامت تجاری توسط گروه وکلای یاسا:
  گروه وکلای یاسا علاوه بر ارائه خدمات ثبت شرکت ها , مشاوره حقوقی تخصصی ثبت علامت تجاری , لوگو , آرم , ثبت برند، نام تجاری را نیز به موکلین عزیز ارائه می دهد .
  پس از ثبت علامت طبق قانون ثبت علائم تجاری شخص , شرکت حق انحصاری پیدا میکند، بموجب آن می‌توانید از عرضه کالاهای یکسان یا مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده‌ای مشابه علامت تجاری شما هستند جلوگیری نماید.با گروه وکلای یاسا با اطمینان به دنیای زیبا و رقابتی برندها وارد شوید.
 • تغییرات شرکت توسط گروه وکلای یاسا:
  گروه وکلای یاسا پس از ثبت شرکت شما را تنها نخواهد گذاشت و در تمام تغییرات و تنظیم صورتجلسات بعدی شما را همراهی خواهد کرد , یاسا همیشه همراه شماست!
  هر گونه تغییری که در شرکت خواهید داد گروه وکلای یاسا با اطمینان به شما یاری خواهد رساند:
 1. ثبت تغییرات
 2.  تلفیقی
 3.  ترکیبی
 4.  اختلاقی (افزایش سرمایه، کاهش سرمایه(
 5.  انحلال (تصفیه(
 6.  نقل و انتقال سهام بدون دارایی و پرداخت مالیات
 7. تبدیل شرکت
 8. تغییر نام
 9. تغییر موضوع یا الحاق به موضوع
 10. تغییر آدرس
 • اقدامات پس از ثبت شرکت توسط گروه وکلای یاسا
  پس از ثبت شرکت اقدامات دیگری  برای ادامه ی حیات قانونی شرکت ها  الزامی می باشد , از قبیل : پلمپ دفاتر تجاری , تشکیل پرونده دارایی ,  اخذ کد اقتصادی , پشتیبانی حقوقی شرکت ها
  در تمامی این موارد وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان با تجربه ثبت شرکت ها علاوه بر مشاوره حقوقی , انجام این امور را نیز به عهده خواهند گرفت.آسایش را و اطمینان خاطر را با یاسا تجربه کنید…
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
 1. یکسوال از وکلای محترم:
  با درود بنده مدیر عامل یک شرکت سهامی خاص ثبت شده سال86 در شهر اصفهان هستم الان بدلیل اختلاف سلیقه با شرکا مایل به واگذاری امتیاز شرکت بغیر هستم میخواستم لطف کنید و راهنمائی در مورد قیمت واگذاری بفرمایید
  سپاس

 2. با سلام آیا زمانی که میتوانیم واحد صنعتی را به نام خودمان ثبت کنیم و بصورت حقیقی باشد آیا بهتر است به نام خودمان باشه یا بصورت شرکت ثبت کنیم برای اداره واحد تشکیل شرکت بهتر است یا خیر؟
  از لحاظ کم دردسر داشتن کدام بهتر است شرکت یا شخصی؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *