متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Jelly Bean همچنان پراستفاده ترین ورژن اندرویدی است! KitKat در مسیر ترقی!

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

kitkat_phone

با فرارسیدن ماه جدید میلادی ؛ گوگل در گزارشی جالب ؛ سهم بازار ورژن های مختلف سیستم عامل محبوب اندروید را منتشر کرد.جالب است بدانید که در این گزارش منتشر شده ؛ ورژن اندروید ۴.۴ که با نام کیت کت هم شناخته می شود ؛ تنها ۸. ۵ درصد از اسمارت فون ها و تبلت های اندرویدی را شامل می شود.این آمار به دست آمده با توجه به آمار قبلی که ۳.۵ درصد بود ؛ نشان می دهد که ورژن کیت کت اندروید در مسیر پیشرفت و ترقی گام بر می دارد.

Capture

در سوی دیگر این گزارش ؛ ورژن Jelly Bean اندروید وضعیت کاملا متفاوتی دارد ! اندروید Jelly Bean با نسخه های متفاوت ۴. ۱، ۴. ۲ و ۴. ۳ توانسته است لقب “پراستفاده ترین ورژن اندرویدی” را به خود اختصاص دهد ! در این گزارش منتشر شده نظرم به نکته جالبی جلب شد ! این گزارش نشان می دهد که هنوز هم افرادی هستند که از ورژن های قدیمی تر اندروید ؛ همانند اندروید ۲. ۲ فرویو ؛ اندروید گینگربرد و اندروید Ice Cream Sandwich استفاده می کنند.گوگل اعلام داشته است که این گزارش را بر حسب تبلت ها و اسمارت فون های اندرویدی که به اندروید مارکت گوگل پلی مراجعه کرده اند به دست آورده است.

» منبع : phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. شرکت های طراحی سایت می‌گوید

    آیا آپدیت از Jelly Bean به KitKat امکان پذیر و رایگان هست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با فرارسیدن ماه جدید میلادی ؛ گوگل در گزارشی جالب ؛ سهم بازار ورژن های مختلف سیستم عامل محبوب اندروید را منتشر کرد.جالب است بدانید […]