متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن ۱Password، از تیرماه تا شهریورماه رایگان عرضه می شود

12345 (بدون نظر)
Loading...
57

اگر شما صاحب یک دستگاه اندرویدی هستید، حتما روی تقویم، تاریخ دهم ژوئن (مصادف با تیرماه) علامت بگذارید! چرا که سازندگان اپلیکیشن ۱Password قصد دارند بین ماه های تیر و شهریور آن را به صورت رایگان فقط برای دو ماه عرضه کنند.

Capture

اپلیکیشن ۱Password در حقیقت یک پسورد ساز قدرت مند برای اکانت های مختلف شما است.با استفاده از این اپلیکیشن کارا، قادر خواهید بود تا پسوردهای فوق العاده قوی بسازید و روی اکانت های خود قرار دهید تا احتمال لو رفتن پسورد شما بسیار کاهش یابد.البته باید اذعان کنیم که اصلا بابت فراموش کردن پسورد ساخته شده نگران نباشید! چرا که اپلیکیشن ۱Password، پسورد تولید شده را در حافظه خود برای شما نگهداری می کند.

Capture

همان طور که اشاره شد، این اپلیکیشن در تاریخ یاد شده تنها دو ماه برای دستگاه های اندرویدی رایگان خواهد بود و پس از آن شما می بایستی برای دریافت آن هزینه ای بپردازید.هزینه فعلی اپلیکیشن ۱Password، برای سیستم عامل iOS در حال حاضر ۱۷.۹۹ دلار می باشد.اگر همین حالا قصد دارید نگاهی به وب سایت اصلی توسعه دهنده این اپلیکیشن داشته باشید، اینجا کیلیک فرمایید.حتما در تاریخ یاد شده به این وب سایت گذری داشته باشید و این اپلیکیشن را به رایگان دریافت نمایید.

Capture

همان طور که خاطر نشان شدیم، اگر شما از حافظه خوبی برخوردار نیستید و پسوردهای اکانت های مختلفتان را از یاد می برید می توانید روی اپلیکیشن ۱Password حساب باز کنید! جالب است بدانید که ورژن جدید این اپلیکیشن علاوه بر سازگاری کامل با اسمارت فون ها، از تبلت ها نیز پشتیبانی به عمل می آورد.بدون شک در طول این سال ها تجارب کسب شده به ما یادآور می شود که پسورد انتخاب شده باید قوی باشد و اکثر کاربران جهت انتخاب یک پسورد ایمن دل مشغولی دارند و نگران هک شدن و یا از یاد بردن آن هستند.با استفاده از اپلیکیشن ۱Password شما قادر خواهید بود تا پسورد های پیچیده و ترکیبی از کاراکترهای الفبایی به همراه اعداد را نیز ایجاد کنید و به حافظه این اپلیکیشن بسپارید.

» منبع : phonearena «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ابوالقاسم رخشانی می‌گوید

    ۱۰ ژوئن ۲۰ خرداد نیست ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما صاحب یک دستگاه اندرویدی هستید، حتما روی تقویم، تاریخ دهم ژوئن (مصادف با تیرماه) علامت بگذارید! چرا که سازندگان اپلیکیشن ۱Password قصد دارند بین […]