با این کیبردهای اندرویدی، نوشتن را بهتر تجربه کنید

با این کیبردهای اندرویدی، نوشتن را بهتر تجربه کنید
  • 1393/3/9
  • زهرا معبودی
  • 2

اگر اندروید شما کیبرد چندان مناسب و واضحی ندارد و از طرفی دارای کاربرد بسیار محدودی است می توانید با استفاده از برنامه هایی که برای این مورد ساخته شده است. بهترین تجربه ها را با کیبرد داشته باشید. ما انواع کیبرد ها را ارائه داده ایم تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید

 

Siine Keyboard

Siine Keyboard

برنامه Siine Keyboard یک نرم افزار صفحه کلید اندرویدی قوی است که می توانید با استفاده از آن، به راحتی هر چیزی را با سرعت زیاد تایپ کنید! حتی تاریخ و ساعت هم با این کیبرد به طور اتوماتیک قابل قرار دهی است!

 

کیبوردی کوردی حرفه ای

کیبوردی کوردی حرفه ای

 

اگر زبان شما کردی است می توانید با استفاده از کیبوردی کوردی حرفه ای  در مکالمه های پیامکی خود قوی تر عمل کنید. البته این برنامه دارای تنظیمات ساده ای است که باید اطلاعات آن را از سایت های مربوطه مثل بازار دریافت کنید.

 

Google Keyboard

Google Keyboard

صفحه کلید گوگل طوری طراحی شده که بدون نیاز به برداشتن دست از روی کیبرد، می توانید حروف را بنویسید و بعد از آن خود گوگل کلمات درست را به شما پیشنهاد می دهد.

 

GO Keyboard

GO Keyboard

یکی از کیبرد هایی که می توانید به راحتی قابلیت های نمایش آن را تغییر دهید و به طور کامل آن را شخصی سازی کنید GO Keyboard می باشد. این کیبرد از سرعت و امکانات خوبی برخوردار است!

 

iPhone 5s Keyboard iOS 7

iPhone 5s Keyboard iOS 7

اگر دوست دارید در اندرویدتان با صفحه کلید آیفون کار کنید کافیست برنامه iPhone 5s Keyboard iOS 7 را نصب کنید. با این کار به راحتی می توانید مثل کیبرد آیفون را در گوشی یا تبلت خود  داشته باشید.

 

Big Buttons Keyboard Standard

Big Buttons Keyboard Standard

برنامه Big Buttons Keyboard Standard به شما امکان می دهد که اندازه دکمه های کیبرد را به طور بزرگ تر و مناسب تر و تند و تیز تر تجربه کنید! با امتحان هر یک از کیبرد های بالا اگر باز هم مشکل دارید این برنامه می تواند تمام کننده مشکل باشد.

 

Kii keyboard

com.zl.inputmethod.latin4.jpg

برنامه Kii keyboard که فعلا در نسخه آلفا قرار دارد توانسته جایگاه خوبی پیدا کند. این برنامه امکانات زیادی دارد  وبه تایپ سریع تر و هوشمندانه تری کمک می کند! با این صفحه کلید می توانید به جملات و عبارات پیش تنظیم شده هم دسترسی داشته باشید

 

Multiling O Keyboard

این برنامه خود به تنهایی کلکسیونی از کیبرد های مشهور و مناسب اندرویدی است که باید کیبرد مورد علاقه خود را از برنامه انتخاب و دانلود کنید!

توصیه گویا آی تی این است که برنامه Multiling O Keyboard را دانلود کنید و در صورت امکان و نبود محدودیت کیبرد مورد علاقه خود را پیدا و دانلود کنید اما از میان برنامه های بالا بهترین کیبرد از نظر عملکرد و امکانات چیزی جز Siine Keyboard نیست! چرا که با ارائه امکانات مختلف به طور ساده و کاربردی می توانید دامنه نوشتاری خود را بسیار افزایش دهید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. http://cafebazaar.ir/app/com.kurdish.keyboard/?l=fa

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *