متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Xbox One برای پشتیبانی از پخش سه بعدی Blu-ray آپدیت می شود!

12345 (بدون نظر)
Loading...
186

آپدیت بزرگ بعدی برای کنسول بازی Xbox One مایکروسافت، ماه آگوست از راه خواهد رسید. جزئیاتی از این که آپدیت چه خصوصیاتی را به همراه خواهد داشت منتشر شده است.

یکی از بزرگترین خصوصیاتی که از طریق آپدیت به کنسول اضافه خواهد شد، پخش سه بعدی Blu-ray است، البته مانند تمام پخش کننده های سه بعدی Blu-ray شما نیاز به یک تلویزیون سه بعدی برای تماشای فیلم ها دارید.

microsoft-xbox-one-review-system-v2

اگر شما از قبل یک تلوزیون سه بعدی و Xbox One در اختیار داشتید، قطعا این خبر خوبی برای شماست! پشتیبانی از فیلم های سه بعدی تنها آپدیتی نیست که در ماه آگوست ارائه خواهد شد. این کنسول بازی برخی تغییرات در بخش های Activity Feed و Friends را نیز به همراه خواهد داشت. یکی از جالب ترین آپدیت های دیگر، قابلیت دانلود خودکار بازی ها و Apps توسط کنسول است.

گیمرها می توانند از طریق اینترنت یا عینک هوشمند اقدام به خرید بازی یا App مورد نظر کنند و پس از خرید تا هنگامی که کاربر به خانه برسد بازی به طور خودکار دانلود شده و آماده خواهد بود. کاربران همچنین از این به بعد پیغام ضعیف شدن باتری دسته کنسول را بر روی صفحه مشاهده خواهند کرد.

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آپدیت بزرگ بعدی برای کنسول بازی Xbox One مایکروسافت، ماه آگوست از راه خواهد رسید. جزئیاتی از این که آپدیت چه خصوصیاتی را به همراه […]