کاربران اندرویدی، گوگل کروم را برترین مرورگر می دانند!

کاربران اندرویدی، گوگل کروم را برترین مرورگر می دانند!
  • 1393/5/2
  • سهیل دارائی
  • 0

در این چند سال اخیر وب گردی با مرورگرهای مخصوص اسمارت فون ها حال و هوای دیگری دارد و به جرات می توان اذعان داشت که این کار به یکی از عادت های ما در طول روز تبدیل شده است.

با توجه به این که برای پلتفرم اندروید، شاهد مرورگرهای وب گوناگونی هستیم، شاید برگزاری یک نظر سنجی در رابطه با انتخاب برترین مرورگر وب اندرویدی نتایج جالب توجهی را به همراه داشته باشد!

همان طور که در سطر بالا اذعان داشتیم، جایگزین های فراوانی برای مرورگر پیش فرض تعبیه شده روی اسمارت فون شما وجود دارند اما هنگامی که به سراغ جست و جو برای یافتن آن ها می روید، خیلی زود متوجه خواهید شد که سه مرورگر گوگل کروم، فایرفاکس و اپرا از محبوبیت بیش تری در میان کاربران برخوردارند و شاید به نوعی هم به سوی این سه مرورگر نیز کشیده شوید!

th

جالب است بدانید که پایگاه اینترنتی “phonearena” در اقدامی جالب دست به برگزاری نظرسنجی پیرامون همین موضوع زده است و مدعی شده است که نتایج به دست آمده حاصل از شرکت 5000 کاربر اندرویدی در این نظرسنجی است.
بدون شک این تعداد را نمی توان با تعداد کل کاربران این سیستم عامل برابر دانست اما 5000 کاربر اندرویدی نیز جامعه آماری قابل قبولی به شمار می رود و بر این اساس می توان نتایج حاصله را منطقی دانست.

نگاهی به نتایج حاصله که می اندازیم، خیلی زود متوجه می شویم که مرورگر گوگل کروم از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار است و شاید بتوان به آن لقب “پادشاه مرورگرها” را نسبت داد!

chrome1

کمی ریزتر به اعداد و ارقام که نگاه کنیم، متوجه می شویم که این مرورگر محبوب توانسته است 57 درصد آرا را به خود اختصاص دهد.اما جالب است بدانید که نزدیک ترین تعقیب کننده گوگل کروم، تنها با 10.67 درصد آرا، “مرورگر پیش فرض تولید کننده ها” می باشد!

جایگاه سوم و چهارم نیز با 8.18 درصد و 7.5 درصد، به ترتیب به مرورگرهای اپرا و دلفین می رسد.گفتنی است که مرورگر UC با 4.43 درصد و مرورگر CM با 1.17 نیز در رده های بعدی می باشند.

در تصویر زیر شما نتایج کامل این نظر سنجی را مشاهده خواهید کرد :

Capture

مرورگر محبوب شما کدام است؟!

» منبع : phonearena «

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *